Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.080Z

Presidenti pret Kryetarin e Asamblese Kombetare te Sllovenise

0 brbr SSSAbrASS brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani u takua me Kryetarin e Asamblese Kombetare te Republikes se Sllovenise Milan Berglezbrbr brbrMbeshtetja per anetaresimin e Shqiperise ne Bashkimin Europian fushat e bashkepunimit si dhe shkembimet ekonomike kane qene temat e bisedesbrbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Medvedev shkarkon kryetarin e bashkise se Moskes

Presidenti i Rusise Dmitri Medvedev ka shkarkuar njerin nga politikanet me te fuqishem dhe me me pervoje te vendit kryetarin e Bashkise se Moskes Juri Luzhkov. Dekreti i bere publik nga Medvedev sugjeron se kryetari i bashkise i cili ka qene ne krye te kryeqytetit rus per 18 vjet e kishte humbur be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.254Z

Gjenden vota për kryetarin në kutinë për kryetarin e minibashkisë

Një tjetër debat është hapur ditën e djeshme në KZAZ-në nr 51 të njësisë shtatë në Tiranë, pas numërimit të votave për kryetarin e njësisë. Gjatë këtij procesi, janë gjendur në kuti 15 flet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.555Z

LSI sakrifikoi kryetarin për hir të zgjidhjes politike

Petrit Vasili ka deklaruar sot në mbledhjen e Komitetin Drejtues Kombëtar se Lëvizja Socialiste për Integrim nuk është e lumtur që sakrifikoi kryetarin, por kjo ishte diçka që i duhej vendit. LSI vuri në dispozicion vetëm e vetëm që ti japë kujtdo të kuptojë që kemi një Shqipëri m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.235Z

KQZ gjobit kryetarin e majte te minibashkise

TIRAN- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjobiti dje kryetarin e minibashkise Nr. 9 njekohesisht edhe kandidat i opozites per nje tjeter mandat tjeter me argumentimin se ka zhvendosur ne menyre te padrejte qendrat e votimit me qellim manipulimin me listat dhe corientimin e votuesve diten e zgjedhesve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.924Z

PD zgjedh kryetarin e ri, Berisha: Sot është një ditë historike

Partia Demokratike zgjedh kryetarin e ri ditën e sotme. Rreth 100 mijë anëtarë të saj do të votojnë për njërin prej kandidatëve, Lulzim Basha, ose Sokol Olldashi. Nuk mund të mungonte një koment nga ana e kryetarit në ikje të kësaj partie, Sali Berisha, sipas të cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.064Z

Shpëtoni kryetarin Rama!

EDMOND TUPJA Ndërkohë që kryetari i Partisë Socialiste thërret, ushton e gjëmon “Shpëtoni Shqipërinë nga Berisha!”, ndërkohë që ai, në një letër të hapur drejtuar shqiptarëve të Republikës së Shqipërisë (sipas stilit të Partisë së Punës), i kërcënon duke kërc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama