Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetart

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.970Z

PDU afrohet me qeverinë, firmoset marrëveshja me LSI-në

Meta siguron Idrizin: Ju mbështesim në çështjen came PDU afrohet me qeverin, duke nisur fillimisht bashkpunimin me Lvizjen Socialiste pr Integrim. T dy kto parti, LSI-ja e Ilir Mets dhe PDU e Shptim Idrizit, do t bashkojn votat n Parlament pr shtjen ame dhe integrimin. Kryeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Topi n Mal t Zi, takime me Presidentin Vujanovi dhe krert e partive shqiptare

Presidenti Bamir Topi pritet t takoj sot gjat nj vizit zyrtare n Malin e Zi, Presidentin e ktij vendi Filip Vujanovi. Presidenti gjithashtu do t ket nj bised edhe me kryetart e tre partive parlamentare shqiptare. Presidenca njofton se tema e diskutimeve mes dy krerve t lart t vendeve respektive do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.261Z

Topi: jam i gatëshëm për nisjen e negociatave

Presidenti i Republiks Bamir Topi sht shprehur i gatshm t takohet me kryetart e dy partive t mdha politike Berisha dhe Rama. N nj njoftim zyrtar t Drejtoris s Informimit Publik thuhet se Presidenti i Republiks duke ndjekur me vmendje zhvillimet m t fundit politike n vend, mirpriti gatishmrin dhe vul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.897Z

Basha: Situata nën monitorim, jemi gati për evakuim

Forcat e Emergjencs dhe ato t Ushtris jan n gatishmri pr nj operacion t mundshm humanitar n zonn e Nn Shkodrs, ku disa komuna rrezikojn srish prmbytjen nga vrshimi i ujrave. Komiteti Ndrministror i Emergjencs i mbledhur gjat paradites n Shkodr e ka vlersuar gjendjen si delikate, pr shkak edhe t prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

Shqipëria gati të presë 3 milionë e gjysmë turistë

Shqipria kt sezon turistik do t prgatitet t pres 3 milion e 500 mij turist nga 3 milion q ka patur nj vit m par. Kjo ka qen deklarata e Ministrit t Turizmit Ferdinand Xhaferri gjat nj takimi me kryetart e bashkive t vendit. Sipas Xhaferrit duhet m shum bashkpunim me pushtetin vendor duke paraqitur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Kryetart rrezojne kerkesen e PD Halimi mazhoranca ndalon transparencen

Transmetuar me 16052014 - 1552 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 14 maj 2014 NOAal- Konferenca e Kryetareve ka rrezuar diten e sotme kerkesen e Partise Demokratike per ngritjen e nje komisioni te ri hetimor per ceshtjen e trafikut te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.384Z

Komunat vonojn 44 euro pr mjek

Drejtuesit e Federats Sindikale t Shndetsis s Kosovs (FSSHK), reaguan sot lidhur me vonesat q kanshumica e komunave me pagesat prej 44 euro pr puntort shndetsor dhe tendencn e kamuflimit edhe t shums prej 5 pr qind q sht e caktuar si stimulim pr performanc t mir t punonjsve. Sindikalistt krkuan q s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama