Rezultate te kerkimit per termin: +Ktyre

Total: 1756
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Maturantët që nuk morën pjesë në provim 0 pikë

Vizita n Sarand Detajet e prfshira n librin e transparencs pr nxnsit q presin t regjistrohen n fakultete N librin e transparencs pr ata kandidat q kan dhn provime me zgjedhje dhe kan t pasqyruara t 5 elementet pr llogaritjen e pikve, pr programet e studimit q jan me konkurse, jan llogaritur vetm pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Vendi me 40 mijë përdorues droge, ndër ta edhe 9-vjeçarë

Vasili: Metadoni jepet në Elbasan, Tiranë, Durrës, Vlorë e Korçë Prve rritjes n mnyr drastike t prdoruesve t drogave, vendi yn po prballet me nj tjetr fenomen, prdorimin e drogave nga fmij t vegjl. Shumkush prej nesh i ka par rrugicave t lagjeve, ans pallateve, teksa ashtu f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Zgjerohet harta e trafikut të automjeteve

Pas Italis, edhe Gjermania, Anglia e Greqia krkojn informacione pr mjetet motorike Zgjerohet harta e importit t automjeteve nga vendet perndimore drejt Shqipris dhe si rrjedhoj shum prej tyre vijn n mnyr “klandestine”. Nga informacionet periodike t Prokuroris s Prgjithshme vihet re se, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Bulqizë, kapen 4 kamionë me krom të vjedhur në minierë

Policia: Sasia e kromit t vjedhur shkon n rreth 150 ton, q kapin vlern e 25 mij dollarve Policia e Bulqizs, gjat nj operacioni t zhvilluar n mbrmjen e s premtes, ka bllokuar 4 kamion t ngarkuar me krom t vjedhur n zonn jugore t miniers, e quajtur ndryshe “Zona D”. Burime nga policia lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Vshtirsit e samitit t NATO-s

Kush mund ta mendonte se nj dit n samitin e NATO-s do t merrte pjes presidenti i Rusis Vladimir Putin? Dhe jo vetm ai. Kush mund t parashikonte se do t zinin vnd n kt mbledhje t NATO-s lidert e ish 7 republikave t ish-Bashkimit Sovjetik, nga Ukraina n Gjeorgji,nga Moldavia n Uzbekistan. Sami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Jemi n Evrop, tani t integrohemi n BE

S fundi misioni ndrkombtar i pas 15 qershorit n Kosov, misioni i BE-s, EULEX, ndrmori nj hap pr gjoja vetdijesimin e qytetarve t Kosovs, se far jan vlerat e Bashkimit Europian, nn moton Ejani n Evrop. Q n fillim si qasja, ashtu edhe motoja e ktij misioni jan t gabuar dhe kjo pr dy arsye. E para,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Shansi pr nj kompromis historik

Urimi pr nj vit m t mbar, shttradit pr shqiptart t cilt e shprehin kt do ndrrim viti. Por, ksaj here duket se viti i ri ka ardhur me t vrtet m i mbar, ose t paktn shenjat jan t tilla. Sigurisht, me kt nuk dua t them q brenda nj nate t ndrrimit t viteve shqiptarve iu mbaruan hallet, vendi doli nga k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama