Rezultate te kerkimit per termin: +Ktyre

Total: 1756
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.921Z

Rritet ndotja në plazhet e Durrësit

Infeksionistët dhe dermatologët: Bëni kujdes në vendet ku plazhoni Infeksionistt dhe dermatologt n Durrs kan paralajmruar dhe kan dhn alarmin se “ndotja n disa pika ku njerzit bjn plazh, ka rritje, ndaj duhet t bjn kujdes me ujin, rrn dhe ushqimet”. Por ndonse sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.601Z

Zërat kundër : Rama të heqë pritën drejt Evropës

Bën apel njëzëri trupa e akademikëve të Vlorës e Tiranës, duke iu bashkuar kështu thirrjes së elitës së kombit Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, merr nj tjetr apel nga akademikt shqiptar pr t’i dhn fund protestave n gjith vendin, por edhe grevs s uris. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.234Z

Kutitë, si vihet në lëvizje Gjykata Kushtetuese

Kushtetuesja shprehet, Venecia vendos për kutitë PS-ja mund t’i drejtohet n do koh Gjykats Kushtetuese pr shtjen e kutive dhe brenda dy muajve nga shqyrtimi i krkess, ky institucion mund t’ia oj pr interpretim Komisionit t Venecias. Kushtetuesja ka t drejt t shprehet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Miqsorja, policia merr masa

Me rastin e ndeshjes miqsore, midis ekipeve K.F. Tirans dhe A.C. Milan, policia e Tirans ka marr masa pr sigurimin dhe ruajtjen e qetsis, para, gjat dhe pas ndeshjes. Ndeshja pritet t zhvillohet t martn n orn 19:00 n stadiumin kombtar Qemal Stafa. Pr kt arsye, q prej ors 12:00 e deri n fund t nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Nis prishja e 70 objekteve qё pengojnё ndёrtimin e rrugёs

objekteve tё cilat pengojnё ndёrtimin e rrugёs nё zonёn e ish-kёnetёs.Burime nga Inspektoriati ndёrtimor i Durrёsit, bёjnё tё ditur se shtat nga objektet q do t rrafshohen jan shtpi banimi, t cilat ndodhen n aksin e rrugs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Meta: Zgjedhjet n rrezik

Punn e komisionit pr Reformn Zgjedhore, kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, e ka vlersuar sot si nj funksionim t ktij komisioni n munges s plot t transparencs. Meta deklaroi se zgjedhjet e ardhshme jan t rrezikuara. Kjo vjen sipas Mets, nga mungesa e transparencs s prfaqsuesve t PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Pranga tre t shumkrkuarve

Tre persona kan prfunduar n pranga pasi krkoheshin prej kohsh. Drejtoria Kundr Krimit t Organizuar n Departamentin pr Hetimin e Krimeve n bashkpunim me Prokurorin pr Krime t Rnda dhe Drejtorin e Policis s Qarkut Vlor, u realizua operacioni i koduar Gomone e vjetr, n kuadr t t cilit u ndaluan shtetas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama