Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtim +Buna

Total: 166
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.230Z

Dokle e Sulejmani Coli vrau Ilir Koldashin

Dokle Sulejmani e Hoxhosmani kane dhene deshmi per vrasjen e bodigarit te PAB-it. Kur dosja u mor nga Krimet e Renda ata kycen gojen Prokuroria vendosi te lexonte deklarimet e dhena ne prokurori per tre nga te akuzuarit TIRAN- Adriatik Coli me tha se e kishte qelluar Ilir Koldashin te PUB-i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Gjykata e Krimeve të Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.043Z

"Banda e Durrësit", avokati i Bunës padit Drejtorinë e Burgjeve

Edhe dje ka dështuar seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda për bandën e Durrësit. Gjyqi është shtyrë sërish gjatë ditës së djeshme. Shkaku ka qenë avokati i të arrestuarit me origjinë nga Kukësi, Kujtim Buna, i cili akuzohet si anëtar i "Bandës së Durrësit" për vepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.699Z

Vrasja e Ilir Koldashit deshmon vellai

/ / Deshmitari Petrit Koldashi tha se nuk kishte qene i pranishem ne ngjarje por te dhenat rreth krimit i kishte mesuar nga nje prej te pranishmeve ne debatin qe u pasua me pas me plagosjen e rende dhe vdekjen e vellait te vet. Ne rrefimin e tij ne seancen ndaj bandes se Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.650Z

Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Lulzim Berishën

Është dhënë në Gjykatën e Krimeve të rënda pretence e prokurorisë për anëtarët e Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar burgim të përjetshëm për kreun e bandës së Durrësit Lulzim Berisha dhe gjithashtu burgim të përjetshëm edhe për Plaurent Dervishin Indrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.644Z

Banda e Durrësit, prokuroria jep pretencën

TIRANE- “Burg per jete” ka kerkuar Prokuroria per Lulzim Berishen,  Endrit Doklen,  Plaurent Dervishaj e Indrit Taullai, akuzuar si kreret e bandes se Durresit. Pretenca eshte dhene ne seancen e sotme per te  15 të pandehurit e bandes. Prokuroria kerkoi 25 vite burg për Sardian Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.987Z

Gjykata rrëzon kërkesat e "bandës së Durrësit"

Të pandehurit e grupit të Indrit Dokles dhe avokatët e tyre mbrojtës lënë sallën e gjyqit në mënyrë demonstrative TIRANË- "Ushtari" i bandës së Endrit Dokles, i pandehuri Kujtim Buna, ngre zërin dhe akuzon gjykatën se po mbështet të penduarin Adriatik Coli. Pas akuzave ai ka br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama