Rezultate te kerkimit per termin: +Kukesin

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.013Z

Denime per Flamurtarin dhe Kukesin

Komisioni i Disiplinës ka dënuar Flamurtarin të luajë 4 ndeshje jashtë fushës së tij dhe i ka hequr 3 pikë në renditje pas incidenteve në takimin e ditës së dielë mes vendasve dhe Skënderbeut. Klubi i Flamurtarit u dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.607Z

UEFA ndryshon kalendarin per Kukesin

Nga kualifikimi historik i Kukësit te shorti i play-off.. Gjithçka ndodhi shumë shpejt, ndërsa euforia bëri që të arrohet një detaj shumë i rëndësishëm, siç është stadiumi ku do të luhen ndeshjet e ardhshme. Shorti p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.077Z

KQZ shkel ligjin per Kukesin

Kur të gjithë prisnin deklarimin e mungesës së kuorumit për shqyrtimin e ankimimeve, bazuar në nenin 24 të Kodit Zgjedhor që kërkon shumicë të cilësuar për to, institucioni më i lartë zgjedhor hapi këtë proçe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.438Z

FSHF ndeshkon Kukesin tifozet protestojne

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar ashpër ndaj incidenteve në Kukës, ku në përfundim të ndeshjes me Skënderbeun disa persona civilë janë futur në fushën e lojës, duke krijuar kaos dhe duke tentuar të godasin gjyqtarët e nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.141Z

PS komision hetimor per Kukesin

Partia socialiste do të dorëzojë në Kuvend kërkesën për ngritjen e një komisioni hetimor parlamentar, për zbatimin e ligjit nga ana e Drejtorisë së Përgjithshme të Gjendjes Civile, në lidhje me qarkun e Kukësit. Nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.401Z

Miu le pa drita Kukesin

brbrPer disa ore me radhe banoret e Kukesit kane ngelur pa energji elektrike pasi nje mi kishte rene ne rrjetbrbr brbrShkak per nderprerjen e energjise eshte bere nje shkeputje e njerit prej transformatoreve ne nenstacionin e Rexhepajve disa kilometra larg qytetit te Kukesitbrbr brbrSipas eksperte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.229Z

Reshjet e debores mbulojne Kukesin

Reshjet e dëborës kanë përfshirë qytetin e Kukësit pasditen e sotme, duke vështirësuar qarkullimin rrugor. Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet lokale, sipas të cilave reshjet kanë prekur edhe rrethinat e qytetit verior, d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama