Rezultate te kerkimit per termin: +Kundr

Total: 1667
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Sanksione m t ashpra kundr Iranit

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Robert Gates, deklaroi sot se pret q bashksia ndrkombtare t imponoj sanksione shtes kundr Iranit, pr shkak t programit brthamor t Teheranit. Kto deklarata t Gates, t bra gjat vizits s tij n veri t Irakut, u bn n momentin kur udhheqsit e BE-s, gjat takimit t tyre n Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

Ronaldo nuk do t luaj kundr Man Utd

Cristiano Ronaldo nuk dshiron t prballet me Manchester United n Lign e Kampionve. Mesfushori portugez u largua nga Old Trafford drejt Real Madridit gjat afatit kalimtar t vers, por mund t prballet me ish ekipin e tij nga shkurti i vitit t ardhshm. 24 vjeari ka thn se nuk dshiron t takohet me Dja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Vshtir kundr talebanve

Zyrtari m i lart i ushtris amerikane theksoi se kryengritja n Afganistan, e kryesuar nga talebant, sht m vshtir t mposhtet tani, se sa q ishte para nj viti dhe theksoi se me zyrtart e qeverive n Afganistan dhe Pakistan do t bisedoj pr forcimin e lidhjeve mes Al Qaids dhe talebanve. Shefi i shtabit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Shnohet Dita Botrore e lufts kundr Sids

Bota po shnon sot 1 dhjetorin, Ditn Botrore t lufts kundr Sids. Organizata Botrore e Shndetsis kt dit pr her t par e shnoi m 1 dhjetor t vitit 1988 dhe q nga ajo koh, 1 dhjetori shnohet pr do vit n t gjitha ant e bots, pr tia joshur vmendjen t gjitha shtresave t shoqris pr problemin e Sids dhe pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Republikant rebelohen kundr Obams

Ligjvns konservator republikan do t udhtojn pr n Kopenhag, pr t marr pjes n Konferencn e OKB-s pr ndryshime klimatike, pr t punuar kundr politiks klimatike t presidentit amerikan, Barack Obama. Udhheqsi i delegacionit t republikanve, James Sensenbrenner, theksoi se SHBA-ja duhet t prmbahet nga prem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Basha: Ja pse votova kundr Komisionit Hetimor ndaj Sollakut

"Jam n nj pozicion, ku bindja ime m e thell etike dhe morale, nuk m lejon q t votoj n mnyr tjetr, pavarsisht se n do qeliz timen jam i bindur q ky vendim i parlamentit sht i drejt dhe domosdoshm". Kshtu e ka komentuar votn e tij kundr ngritjes s Komisionit Hetimor rreth shtjes Sollaku, Ministri i Pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

PD pro abrogimit t 7501-it, opozita kundr

Partia Demokratike do t votoj pro shfuqizimit t ligjit 7501 pr tokn. Kt e ka premtuar dje kreu i Grupit Kuvendor Demokrat, Astrit Patozi, duke u shprehur se n kt mnyr po hiqet instrumenti i abuzimit, q sipas demokratve sht pikrisht ky ligj. Opozitart nuk e kan par me vend nj qndrim t tillq dhe k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama