Rezultate te kerkimit per termin: +Kundr

Total: 1667
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

PS: Vot kundr buxhetit

Partia Socialiste sht shprehur sot kundr votimit n Parlament t Buxhetit Suplementar. N nj prononcim pr shtyp, dhn pas mbledhjes s Grupit Parlamentar t PS, kryetarja e ktij grupi Valentina Leskaj, tha se sht vshtir q ta quash buxhet, at q PD e ka quajtur buxhet suplementar, pr sa koh q nuk ka karak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

Lufta kundr trafikimit, prioritet i Prokuroris

Prokurorja e Prgjithshme, Ina Rama, u shpreh t premten, n Prezantimin e Strategjis Kombtare t Lufts kundr Trafikimit t Qenieve Njerzore se lufta kundr trafikimit t qenieve njerzore mbetet nj prioritet kryesor i organit t akuzs. N fjaln e saj kt veprimtari, kryeprokurorja Rama theksoi se "trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Marrin vaksinat kundr gripit

N Spitalin Rajonal t Gjilanit ka nisur vaksinimi i puntorve kundr Gripit t Derrave, ndonse sht prfolur shum marrja ose jo e vaksinave kundr ktij virusi pandemik, i cili sht prhapur edhe n Kosov. N ditn e par t vaksinimit n kt spital rajonal, vaksinn e kan marr 17 puntor, prej tyre, tet mjek special

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.194Z

Fillon procesi kundr Berlusconit

Kryeministri i Italis, Silvio Berlusconi, u rikthye sot n gjyq, pr tu prballur me akuzat pr korrupsion, prderisa n rastin tjetr t dyshimt, i cili ndrlidhet me mafin, nj ish-mafioz, i shndrruar n dshmitar, po tenton t lidh Berlusconin me Cosa Nostran. Berlusconi 73 vjet ka akuzuar gjykatat se po ngr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.341Z

Ofensiv e madhe kundr PKK-s?

Qeveria turke synon t marr lejen e parlamentit pr t hyr n Irak, me qllimin pr t luftuar rebelt kurd. Kryeministri Rexhep Tajip Erdoan tha dje se krkesa prkatse mund t dorzohet n parlament kt t enjte. undefined undefined Votimi mund t zhvillohej javn e ardhshme. Ankaraja krkon t hidhet n veprime tej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.345Z

BE mbshtet luftn kundr ngrohjes globale

Udhheqsit e Britanis dhe Francs kan theksuar se udhheqsit e BE-s do t ndajn nga dy miliard euro n vit, pr t ndihmuar pjest m t varfra t bots n luftn kundr ngrohjes globale. Kryeministri i Britanis, Gordon Brown dhe presidenti i Francs, Nicolas Sarkozy, theksuan se dy vendet e tyre do t ndajn nj pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

LSI kundr TEC-it n Jug

Lvizja Socialiste ka reaguar pas nisms s qeveris qeveris pr t pranuar shprnguljen nga Greqia n Shqipri t nj termocentrali me qymyr me kapacitet 800 Mega/. Deputeti i ksaj partie, Dritan prifti n nj konferenc pr shtyp u shpreh se duke iu referuar dhe teknologjis botrore , ky lloj sht termocentrali me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama