Rezultate te kerkimit per termin: +Kundr

Total: 1667
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.317Z

Meta dhe Milloshovski, Jo kufijve të rinj në Ballkan

Shqipria dhe Maqedonia jan kundr ndarjeve dhe kufijve t rinj n Ballkan. N nj takim mes shefave t diplomacis s dy vendeve n Shkup, Meta dhe Milloshovski u shprehn se ideja pr ndarje t Kosovs sht nj nocion i s kaluars. Dy kryediplomatt foln edhe pr marrdhniet mes dy vendeve dhe rritjen e bashkpunimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.988Z

Zgjedhjet në Angli, kandidatët përballë në duelin televiziv

Kandidatt kryesor nga rradht e laburistve konservatorve dhe liberaldemokratve pr postin e kryeministrit britanik kan zhvilluar pr her t par n historin e vendit nj duel televiziv. N qendr t debatit ishin politika e brendshme emigracioni dhe lufta kundr krimit. Surpriza e ktij debate mes tre kandidatv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Shprblehen gazetart

Kush e vrau Mensurin? Ky sht artikulli me t cilin gazetari i gazets Express, Jeton Musliu u shprblye me mimin e dyt t ndar nga Programi i Kombeve t Bashkuara pr Zhvillim (UNDP) n bashkpunim me Asociacionin e Gazetarve Profesionist t Kosovs (AGPK) dhe Agjencia Kosovare kundr Korrupsionit (AKK). Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Vendi me 40 mijë përdorues droge, ndër ta edhe 9-vjeçarë

Vasili: Metadoni jepet në Elbasan, Tiranë, Durrës, Vlorë e Korçë Prve rritjes n mnyr drastike t prdoruesve t drogave, vendi yn po prballet me nj tjetr fenomen, prdorimin e drogave nga fmij t vegjl. Shumkush prej nesh i ka par rrugicave t lagjeve, ans pallateve, teksa ashtu f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Laze: Klubi i Elbasanit nuk mund të jetë polic në stadium

Reagimi “Shpikja shqiptare”: Skela rreth “Ruzhdi Bizhuts” pr ndeshjen me Sknderbeun m 25 shtator Drejtuesit e Elbasanit nuk e kan fshehur zhgnjimin pr vendimin e Komisionit t Disiplins, q do ta detyroj skuadrn t’i luaj pa tifoz dy ndeshjet e ardhshme n shtpi. Hedhja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Itali, prangosen 17 shqiptar

N Piacenza n veri-perndim t Italis, 17 personave iu jan vn prangat, t akuzuar pr trafik droge. T gjith t arrestuarit jan me origjin shqiptare, teksa prfunduan n duart e policis, pas nj operacioni t gjer kundr trafikut t lndve narkotike. Policia sekuestroi dhe dokumente false, arm dhe municione t cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.354Z

Hollywood-Bollywood, pakt kundër piraterisë

Bollywood dhe Hollywood, dy industrit kryesore kinematografike t bots, kan vendosur t bashkojn forcat kundr pirateris. Kompania Motion Picture Association dhe shtat producent indian kan formuar nj aleanc, n t ciln do t prfshihen edhe organet e policis dhe kompanit e internetit. Riprodhi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama