Rezultate te kerkimit per termin: +Kundr

Total: 1667
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.345Z

BE mbshtet luftn kundr ngrohjes globale

Udhheqsit e Britanis dhe Francs kan theksuar se udhheqsit e BE-s do t ndajn nga dy miliard euro n vit, pr t ndihmuar pjest m t varfra t bots n luftn kundr ngrohjes globale. Kryeministri i Britanis, Gordon Brown dhe presidenti i Francs, Nicolas Sarkozy, theksuan se dy vendet e tyre do t ndajn nj pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

LSI kundr TEC-it n Jug

Lvizja Socialiste ka reaguar pas nisms s qeveris qeveris pr t pranuar shprnguljen nga Greqia n Shqipri t nj termocentrali me qymyr me kapacitet 800 Mega/. Deputeti i ksaj partie, Dritan prifti n nj konferenc pr shtyp u shpreh se duke iu referuar dhe teknologjis botrore , ky lloj sht termocentrali me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

PS ide pr mocion kundr Topallit

Kryetarja e Grupit Kuvendor Socialist, Valentina Leskaj, n mbledhjen e mbajtur sot me grupin e deputetve socialist sht ndalur t flas srish pr kryeparlamentaren Jozefina Topalli. Zonja Leskaj sht shprehur e zhgnjyer prsa i prket reflektimit t munguar nga ana e kryeparlamentares n lidhje me emrimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Gazetart protestojn kundr masakrs ndaj kolegve

Rreth 1 mij gazetar dhe aktivist kan marshuar sot n rrugt e kryeqytetit t Filipineve, Manil, pr t protestuar kundr masakrs ndaj 57 civilve n jug t Filipineve, n mesin e tyre s paku edhe 30 gazetar, nj prej sulmeve m t prgjakshme t regjistruara ndonjher kundr prfaqsuesve t medieve n bot. Ata me kt r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Sanksione m t ashpra kundr Iranit

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Robert Gates, deklaroi sot se pret q bashksia ndrkombtare t imponoj sanksione shtes kundr Iranit, pr shkak t programit brthamor t Teheranit. Kto deklarata t Gates, t bra gjat vizits s tij n veri t Irakut, u bn n momentin kur udhheqsit e BE-s, gjat takimit t tyre n Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

Ronaldo nuk do t luaj kundr Man Utd

Cristiano Ronaldo nuk dshiron t prballet me Manchester United n Lign e Kampionve. Mesfushori portugez u largua nga Old Trafford drejt Real Madridit gjat afatit kalimtar t vers, por mund t prballet me ish ekipin e tij nga shkurti i vitit t ardhshm. 24 vjeari ka thn se nuk dshiron t takohet me Dja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Vshtir kundr talebanve

Zyrtari m i lart i ushtris amerikane theksoi se kryengritja n Afganistan, e kryesuar nga talebant, sht m vshtir t mposhtet tani, se sa q ishte para nj viti dhe theksoi se me zyrtart e qeverive n Afganistan dhe Pakistan do t bisedoj pr forcimin e lidhjeve mes Al Qaids dhe talebanve. Shefi i shtabit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama