Rezultate te kerkimit per termin: +Kura

Total: 939
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.704Z

Kura trajtuese për flokët

Për të mbrojtur flokët është e nevojshme që shampot normale të zëvendësohen me produkte të pasura me filtra UV dhe një herë në dy javë duhet të përdoret një maskë me vajra, sigurisht me bazë bimore Shmangni lyerjet me ngjyra të zbehta, pasi reduktojnë shumë volumin e krehj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Kura t dobishme popullore

1. MJALTI prodhon rezultate efektive kur prdoret pr plagt sepse ka veti antibakteriale (antibacterial quality) qe te mbron nga infeksionet. Gjithashtu heq helmimet apo materialet e huaja dhe ul "edema" ose fryrje,n pra ka aktivitet "anti-inflammatory". 2. "Ekziston nj bim e kuqe, e madhe sa nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.149Z

“Për njerëz si Rama ka kura e spitale”

 Zv.ministrja e Integrimit,  Jorida Tabaku akuzoi dje ashpër kreun e PS-së, Edi Rama si njeri pa moral dhe dinjitet. Në një konferencë për shtyp, ish-kandidatja për deputete tha se: “Kreu i opozitës Edi Rama, është modeli i regresit historik dhe social për Shqipërinë. Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.076Z

Arben Grori i semure nga plakja, 12 mije euro kura

PEQIN - I denuari per vrasje, Arben Grori, vuan nga semundja e plakjes se parakohshme. Fakti behet i ditur nga Drejtoria e Burgut te Sigurise se Larte ne Peqin. Nga analizat e kryera, eshte vertetuar se Arben Grori vuan nga nje semundje, e cila shkaterron dalengadale sistemin e tij kockor. Patologji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.813Z

Nuk lexon udhëzimet kur përdor sapunin, lëkura i bëhet rozë |FOTO

Transmetuar më 22.01.2016 - 22:17 Nuk lexon udhëzimet e produktit që shërbejnë për të bërë dush dhe pas larjes, lëkura i bëhet ngjyrë rozë për 3 ditë. ​ Abi Shenton prej disa ditësh e ka pasur lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.480Z

"Lëkura e qenit" i autorit Fatos Kongolit botohet serbisht

TIRANE - Romani "Lëkura e qenit" i autorit Fatos Kongoli është botuar në serbisht nga shtëpia botuese serbe "Samizdat-B92" me përkthim të Hamdi Ukaj. Gjatë këtyre ditëve libri është paraqitur edhe në panairin e përvitshëm t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.496Z

Stresi dhe emocionet Kura eshte ne gishtat tuaj

var fbShare url httpvizionplusalstresi-dhe-emocionet-kura-eshte-ne-gishtat-tuajsize smallp styletext-align justifyStresi eshte nje nder shqetesimet me te perfolur te momentit Lodhja ne pune problemet socio-ekonomike vetmia mungesa e komunikimit mosbesimi te gjithe keta faktore ndikojne ne shfaqjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama