Rezultate te kerkimit per termin: +Kusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.272Z

Lirimi me kusht, tërhiqet Sokol Koçiu

Sokol Koçiu është tërhequr nga kërkesa për lirim me kusht. Nuk ka dhënë ndonjë arsye se përse është tërhequr, ndërkohë që as nuk i është kërkuar nga gjyqtari arsyeja pse nuk e ka çuar deri në fund këmbënguljen e tij për lirim nga burgu. Pas katër seancash të shtyra për mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.152Z

Strauss-Kahn fiton lirine me kusht

Gjykata e Nju Jorkut liroi me kusht ish-drejtorin e përgjithshëm të Fondit Monetar Ndërkombëtar, Domenique Strauss-Kahn. Për lirimin me kusht, Strauss-Kahn, i akuzuar për ngacmim seksual dhe tentativë përdhunimi do të lërë 1 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.149Z

Strauss-Kahn fiton lirinë me kusht

Gjykata e Nju Jorkut liroi me kusht ish-drejtorin e përgjithshëm të Fondit Monetar Ndërkombëtar, Domenique Strauss-Kahn. Për lirimin me kusht, Strauss-Kahn, i akuzuar për ngacmim seksual dhe tentativë përdhunimi do të lërë 1 milion dollar&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.306Z

Votat me kusht drejt fundit

Të mërkurën pritet të përfundojë edhe numërimi i votave me kusht. Gjithësej tashmë janë konfirmuar si të vlefshme janë 22 mijë e 304 fletë votimi. Zyrtarët e Qendrës së Numërimit dhe të Rezultate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.454Z

Shvarcenberg Kosova seshte kusht per Serbine

BEOGRAD- Ministri i jashtem i Cekise Karel Shvarcenberg tha se Kosova nuk eshte kusht qe i eshte vene Serbise ne rrugen e saj per ne BE por ka theksuar se duhet te realizohet bashkepunim konkret i shendoshe ne rajonin e Ballkanit Perendimor. Ne kete kuader ministri cek ka theksuar rendesine e bashke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.167Z

Kosova nuk është kusht për BE

Nënkryetari i Qeverisë serbe për integrime evropiane, Bozidar Djelic, ka deklaruar se njohja e pavarësisë së Kosovës dhe hyrja në NATO nuk janë kushte për anëtarësimin e Serbisë në Bashkimin Europian. “As Kosova nuk është kusht për Europën, as Serbia kurrë nuk do të pranojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.462Z

Francë, lirohet me kusht Ramush Haradinaj

Autoritetet franceze kanë liruar me kusht Ramush Haradinajn. Mirëpo, ai nuk duhet të largohet nga Franca dhe duhet të paraqitet pranë autoriteteve franceze dy herë në javë. Lirimin me kusht të Haradinajt e ka konfirmuar avokati i tij, Arianit Koci. Seanca është mbajtur vetëm për shqyrt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama