Rezultate te kerkimit per termin: +Kusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.474Z

Torturuan për vdekje KarelinGjykata liron 4 gardianë grek

Të tjera rreth shkrimit Në Tiranë protestë para MB Protesta, Tahiri pezullon 4 policë Spahiu, thirrje për protestë para Ministrisë së Brendshme Tritan Shehu: Jo ekstremizim rastit "Kareli", tërë Greqia po e dënon Vdekja e Ilia Karelit nga torturat dhe zhvillimet në Shqipëri e Greqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.349Z

Basha Protesta vazhdon deri ne realizimin e kushteve te opozites

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha deklaroi te dielen se vetem me qeveri teknike mund te arrihet qellimi i zgjedhjeve te lira e te ndershmebrbr brbrNderkohe para protestuesve ne shesh Basha deklaroi edhe njehere se ne kemi vetem nje kusht dhe vetem nje zgjedhje te lira e te ndershme Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.865Z

Braçe: Kushti i PD-së është që mazhoranca të mos përdorë 84 vota

Erion Braçe "zbulon" me ironi atë që ai e konsideron kushtin që PD-ja kërkon t'i vendosë mazhorancës për kthimin në kuvend. Deputeti socialist përmes "Facebook"-ut shkruan me ironi se ky kusht është mospërdorimi i 84 votave prej saj për të miratuar çdo projektligj. "Cili është kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.177Z

Shqiptari arratiset nga gjykata greke, iu shpëton rojeve të sigurisë

GREQI- Policia greke në Pire është vënë në kërkim të një shqiptari, i cili u arratis sot në mesditë nga Gjykata e Pieriut. Në kërkime janë përfshirë mjaft forca policie si dhe 2 helikopterë. I arratisuri kishte vuaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.227Z

Rama në Kuvend: PD po rropatet sërish ta rrëzojë Venecian

Kryeministri Edi Rama akuzon opozitën se po rropatet të pengojë sërish procesin e vettingut edhe pasi Komisioni i Venecias të japë qëndrimin e saj. “Po rropaten që sidoqë të jetë puna edhe pasi Komisioni i Venecias sërish ta rrëzojnë. Jam gati ta quajmë kusht por kusht i përbas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.724Z

Keqardhje qe Franca ra ne kurthin e Beogradit

p styletext-align justifyRamush Haradinaj eshte i sigurte se gjithcka do te shkoje mire per te Prej disa ditesh ai ndodhet ne liri me kusht pas vendimit te marre nga Gjykata e Colmarit ne France qe e detyron te paraqitet dy here ne jave ne polici Mbeshtetesit e tij jane te shumte sic shfaqet edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.490Z

Te vegjlit takojne Vlahutin

p styletext-align justifyDiplomatet duket se po ndermjetesojne edhe nje reforme tjeter ne skenen politike shqiptare ate zgjedhore Ambasadorja e Bashkimit Europian Romana Vlahutin ka thirrur ne takim partite e vogla parlamentare dhe u ka premtuar qe te ushtroje presion mbi forcat kryesore per te bere

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama