Rezultate te kerkimit per termin: +Kusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.627Z

Shalsi: Transparenca kusht i domosdoshëm

Duke folur para mbështetësve në protestën e sotme të opozitës, deputeti socialist Eduard Shalsi u shpreh se opozita nuk heq dorë nga kërkesa e saj për transparencë të proçesit zgjedhor. “Duam të nxjerrim njëherë e mirë Shqipërine nga bataku. është koha të jemi ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.450Z

Cekia Kosova seshte kusht per Serbine

Republika Ceke vlereson se njohja e Kosoves nuk eshte kusht per anetaresimin e Serbise ne Bashkimin Evropian. Qendrimi i Prages zyrtare eshte bere i ditur nga ministri i Jashtem Karel Shvarcenberg gjate nje vizite ne Beograd. Kosova nuk eshte nje kusht qe i eshte vene Serbise ne rrugen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Lmshi rreth votave me kusht

Autoritetet prgjegjse pr administrimin e procesit zgjedhor n Kosov kan dhn vlersime kontradiktore pr ecurin e verifikimit t fletvotimeve me kusht dhe procesit pasues - atij t numrimit t ktyre votave. Derisa prfaqsues t Qendrs s Numrimit dhe Rezultateve kant ditur se pr shkak t, si thuhet, ndrhyrjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.441Z

Fillon numërimi i votave me kusht

Nga Express më 27 janar 2011 në ora 13:21 Pas përmbylljes së procesit zgjedhor me rivotim në disa komuna, të enjten në mëngjes në Qendrën për Numërim dhe Rezultate (QNR), ka filluar edhe procesi i numërimit të votave me kusht, i cili pritet të përfundojë nesër. Koordinatori i Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Polanski lirohet me kusht

Gjykata zvicerane ka pranuar q regjisori i filmit Roman Polanski t lirohet me kusht pasi ka paguar kaucion n vler prej 4.5 milion dollar. Polanski ishte arrestuar pr shkak t nj akuze t ngritur n SHBA pr abuzim seksual t fmijve. Gjykata ka thn se Polanski mund t rrij edhe n shtpin e tij n alpet e Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.661Z

Dënohen me kusht katër punonjëse të maternitetit

Gjykata Gjykata e Tiranës ka dënuar me kusht katër punonjëse të maternitetit Nëna Geraldinë, të dyshuara për shpërdorim detyre. Gjatë konkluzioneve, prokuroria kërkoi dënimin e Marije Dobrës, ish-farmaciste në maternitet me 18 muaj burg me kusht, Vitore Zhupës me 18 muaj burg me kush

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama