Rezultate te kerkimit per termin: +Kusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.441Z

Fillon numërimi i votave me kusht

Nga Express më 27 janar 2011 në ora 13:21 Pas përmbylljes së procesit zgjedhor me rivotim në disa komuna, të enjten në mëngjes në Qendrën për Numërim dhe Rezultate (QNR), ka filluar edhe procesi i numërimit të votave me kusht, i cili pritet të përfundojë nesër. Koordinatori i Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Polanski lirohet me kusht

Gjykata zvicerane ka pranuar q regjisori i filmit Roman Polanski t lirohet me kusht pasi ka paguar kaucion n vler prej 4.5 milion dollar. Polanski ishte arrestuar pr shkak t nj akuze t ngritur n SHBA pr abuzim seksual t fmijve. Gjykata ka thn se Polanski mund t rrij edhe n shtpin e tij n alpet e Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.661Z

Dënohen me kusht katër punonjëse të maternitetit

Gjykata Gjykata e Tiranës ka dënuar me kusht katër punonjëse të maternitetit Nëna Geraldinë, të dyshuara për shpërdorim detyre. Gjatë konkluzioneve, prokuroria kërkoi dënimin e Marije Dobrës, ish-farmaciste në maternitet me 18 muaj burg me kusht, Vitore Zhupës me 18 muaj burg me kush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.632Z

Fillon verifikimi i votave me kusht

Qendra e Numrimit dhe e Rezultateve gjat dits s sotme e fillon procesin e verifikimit t votave me kusht, ka konfirmuar koordinatori i ksaj qendre, Burim Ahmetaj. Pr hir t transparencs s procesit, t gjith antart e Komisionit Qendror Zgjedhor (KQZ) dhe prfaqsuesit e partive politike, do t jen t prani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.374Z

Liri me kusht per Damir Fazllic

Pas operacionit te policise boshnjake qe u finalizua me kapjen e 8 personave, mes te cileve Damir Fazlliç, Naser Oriç, ish-komandanti serb i Bosnjes i gjykuar nga Haga per krime lufte dhe dy bashkepunetore te tyre per mashtrim financiar, ka lene ne liri me kusht disa prej tyre.Nga lirimi me kusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.272Z

Lirimi me kusht, tërhiqet Sokol Koçiu

Sokol Koçiu është tërhequr nga kërkesa për lirim me kusht. Nuk ka dhënë ndonjë arsye se përse është tërhequr, ndërkohë që as nuk i është kërkuar nga gjyqtari arsyeja pse nuk e ka çuar deri në fund këmbënguljen e tij për lirim nga burgu. Pas katër seancash të shtyra për mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.152Z

Strauss-Kahn fiton lirine me kusht

Gjykata e Nju Jorkut liroi me kusht ish-drejtorin e përgjithshëm të Fondit Monetar Ndërkombëtar, Domenique Strauss-Kahn. Për lirimin me kusht, Strauss-Kahn, i akuzuar për ngacmim seksual dhe tentativë përdhunimi do të lërë 1 mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama