Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtetuten

Total: 3751
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.722Z

PS Nishani qendrim politik

Dy dite pas reagimit te presidentit Bujar Nishani lidhur me rrezimin nga Kuvendi te dekreteve te firmosura prej tij per dy anetaret e Gjykates se Larte mazhoranca e cileson rast te paprecedent Ne nje deklarate per mediat deputetja Ermonela Felaj u shpreh se shqyrtimi i kandidaturave te propozuara ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.020Z

Halimi Arsyet pse Rama-Meta ndalen hetimin per administraten

Transmetuar me 13062014 - 1352 Eduart Halimi PUBLICITET Partia Demokratike thote se dyshja Rama-Meta ndaluan hetimi per administraten publike ne vend ne nje perpjekje te tyre per te mos hedhur poshte te inkriminuarit qe ka emeruar mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.862Z

A do te rikthehet Sheriati ne Afganistan

Nente vjet pas rrezimit talebanet po rikthehen ne zonat rurale te Afganistanit bashke me sistemin e tyre te ashper te drejtesise dhe kontrollin social. Ne Karabag nje zone kjo ne Afganistanin qendror talibanet kane detyruar mbylljen e te gjitha shkollave per vajza kane ndaluar sportin muziken dhe v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.349Z

Opozitarë nga veriu në Tiranë, Rama: Berisha asgjësoi Kushtetutën

Ne mbremjen e 7 te greves se urise simpatizante te opozites nga Shkodra, Lezha dhe Laci ishin ne bulevardin “Deshmoret e Kombit”, perballe kryeministrise ne nje tubim ne mbeshtetje te grevisteve. Ne fjalen e tij kryesocialisti Edi Rama tha se mbreteria e pashpallur e Sali Berishes ka asg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.690Z

Kryeministri Thaci thirrje Vetevendosjes per debat brenda institucioneve

Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci i beri thirrje sot levizjes Vetevendosje qe te heq dore nga protestat dhe te debatoje brenda institucioneve per te gjitha ceshtjet e diskutueshme. Ai i beri keto komente ne mbledhjen e sotme te qeverise e para pas protestave te 14 janarit qe u shperndane me force

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.688Z

Kryeministri Thaci thirrje Vetevendosjes per debat brenda institucioneve dhe shmangie te protestave

Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci i beri thirrje sot levizjes Vetevendosje qe te heq dore nga protestat dhe te debatoje brenda institucioneve per te gjitha ceshtjet e diskutueshme. Ai i beri keto komente ne mbledhjen e sotme te qeverise e para pas protestave te 14 janarit qe u shperndane me force

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.206Z

HalimiVendimi i Kushtetueses i drejte tani askush smund te dale mbi ligjin

Transmetuar me 05032014 - 1709 Deputeti i Partise Demokratike Eduard Halimi PUBLICITET Tirane 5 mars 2014 NOAal- Deputeti i Partise Demokratike Eduard Halimi ne rrjetin e tij social facebook komenton vendimin me te fundit te Gjykates

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama