Rezultate te kerkimit per termin: +Kutia

Total: 1992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.016Z

Kutia e zezë e helikopterit sillet në Tiranë për ekspertizë

Kutia e zezë e helikopterit të Forcave të Armatosura të rrëzuar në Liqenin e Shkodrës do të sillet në Tiranë. Ajo është marrë në dorëzim nga Prokuroria e Shkodrës. Do jenë ekspertët shqiptarë në bashkëpunim me ata të Eucopter dhe ekspertët amerikanë që do të punojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Të dhënat nga kutia e zezë: Lubitzi shpejtonte

Të dhënat nga kutia e zezë e dytë që u gjend në vendin ku u rrëzua aeroplani "Germanwings" vërtetojnë se bashkë piloti Andreas Lubitz me qëllim e ka rrëzuar aeroplanin. Të dhënat bëjnë të ditur se ai në mënyrë konstante e ka rritur shpejtësinë derisa aeroplani ka shkuar ka male

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.863Z

Berisha socialistëve: Do ju nxjerr nga kutia!

Tiranë, 8 prill, NOA Update Në zgjedhjet e ardhshme elektorale, nuk do të ketë më kuti votimi, komisione apo fletë votimi, prandaj nuk do të ketë më as vend për ngritje akuzash se votat u vodhën. Një fakt të tillë e ka pohoi gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.045Z

Numërohet kutia 6 e Fushë Kuqes, s'ndryshon rezultati

Nga numerimi i fleteve te votimit nga KQZ, kutia e fundit nxorri në avantazh PS. Sipas të dhënave paraprake, rezultati i 6 kutive nuk ndryshoi rezultatin në Lezhë. Mbeten për tu numëruar 9 kutitë e Fierit TIRANE-6 kutitë e Fushe Kuqes të Qarkut te Lezhës nuk kanë sjellë asgjë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.903Z

PS: Kutia e mbyllur baza e pushtetit të vjedhur

TIRANE-Partia Socialiste reagoi ndaj deklaratave të kryeministrit Berisha, duke theksuar se opozita nuk tërhiqet nga transparenca e zgjedhjeve. Deputetja Olta Xhaçka, tha nga selia rozë se kutia e mbyllur është baza mbi të cilën qëndron qeveria e drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.928Z

Kutia e sherbimeve publike

brbrdo qytetar qe deshiron te denoncoje nje rast korrupsioni apo cdo lloj problemi ne raport ne funksionaret shteterore tashme ka mundesi te kontaktoje drejtperdrejt kryeministrin Edi Rama si dhe te gjithe anetaret e kabinetit te tij ne faqet zyrtare ne rrjetin social Facebook ku eshte krijuar nje a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.961Z

PS Kutia e mbyllur baza e pushtetit te vjedhur

/ / Partia Socialiste reagoi dje ndaj deklaratave te kryeministrit Berisha duke theksuar se opozita nuk terhiqet nga transparenca e zgjedhjeve. Deputetja Olta Xhacka ne nje reagim ndaj deklaratave te Berishes tha nga selia roze se kutia e mbyllur eshte baza mbi te cilen qen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama