Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvend

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.075Z

Basha Beteje ne kuvend per dekriminalizimin

0 brbr brbrKthimi ne kuvend ishte fryt i nje perpjekje disamujore te opozites per te mbrojtur nje kauze jetike te shqiptareve ate te dekriminializimit te parlamentit Keshtu u shpreh kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha teksa beri nje rezyme te aksionit politik qe u finalizua me votimin ne ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.241Z

Kuvend debat per paketen fiskale

E enjte 20 Dhjetor 2012 1438 Kuvend debat per paketen fiskaleKryeministri Berisha sulmoi opoziten ne Kuvend per voten e dhene kunder per Buxhetin e vitit 2013. Por kreu i grupit parlamentar socialist Gramoz Ruci e argumentoi qendrimin e te majteve me pamundesite qe ka ky buxhet per te nxjerre vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.649Z

Deputetët, asnjë mungesë në Kuvend

Kuvendi i ri u mblodh dje për të katërtën herë, por ndryshe nga të gjitha legjislaturat e mëparshme, është vënë re se askush nuk bën mungesa në seancën plenare. Ky disiplinim i lartë i deputetëve vjen për shkakun e numrave të kufizuar që ka mazhoranca e djathtë, vetëm 74 deputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.303Z

Berisha: Gati komisioni në Kuvend

Kryeministri Sali Berisha i ka bërë apel kryesocialistit Rama të përshëndesë deklaratën e delegacinit të Këshillit të Evropës. Kryeministri njëherësh i ka kërkuar deputetëve të PS-së të hyjnë në Kuvend duke theksuar edhe një herë se PS do të ketë shumicën në komisionin he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.273Z

Kandidatet vlonjate: Ne ne Kuvend

"Zinxhiri" qe mbante lidhur kandidatet socialiste, qe jane poshte emrave fitues ne zgjedhjet e 28 qershorit, duket se ka nisur te shthuret dhe te dale dukshem deshira per te perfituar nga pavlefshmeria e mandateve te kolegeve te tyre, per te hyre ne Kuvend. Pas Ylli Manjanit, listes se eksponenteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.266Z

Sahatçiu: Opozita të kthehet në Kuvend!

Anëtarja e Komisionit për Integrime Evropiane Teuta Sahatçiu ka thënë se MSA do të analizojë ligjet dhe do të mbikëqyrë reformat. Sipas Sahatçiut ky dokument do të ketë ndikim pozitiv në Kuvend. " MSA do të hap mundësi të reformave në vend. Komisioni për MSA do të analizojë ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.171Z

Sharje e kercenime ne Kuvend

Sharje e kercenime ne Kuvend E enjte 18 Prill 2013 1827 Sharje e kercenime ne Kuvend p Seanca maratone e parlamentit eshte shoqeruar edhe me tension mes deputeteve te maxhorances dhe opozites Deputeti demokrat Dashnor Sula dhe socialistet Taulant Balla dhe Armando Prenga kane shkembyer fyerje d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama