Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvend

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.273Z

Kandidatet vlonjate: Ne ne Kuvend

"Zinxhiri" qe mbante lidhur kandidatet socialiste, qe jane poshte emrave fitues ne zgjedhjet e 28 qershorit, duket se ka nisur te shthuret dhe te dale dukshem deshira per te perfituar nga pavlefshmeria e mandateve te kolegeve te tyre, per te hyre ne Kuvend. Pas Ylli Manjanit, listes se eksponenteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.266Z

Sahatçiu: Opozita të kthehet në Kuvend!

Anëtarja e Komisionit për Integrime Evropiane Teuta Sahatçiu ka thënë se MSA do të analizojë ligjet dhe do të mbikëqyrë reformat. Sipas Sahatçiut ky dokument do të ketë ndikim pozitiv në Kuvend. " MSA do të hap mundësi të reformave në vend. Komisioni për MSA do të analizojë ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.171Z

Sharje e kercenime ne Kuvend

Sharje e kercenime ne Kuvend E enjte 18 Prill 2013 1827 Sharje e kercenime ne Kuvend p Seanca maratone e parlamentit eshte shoqeruar edhe me tension mes deputeteve te maxhorances dhe opozites Deputeti demokrat Dashnor Sula dhe socialistet Taulant Balla dhe Armando Prenga kane shkembyer fyerje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.505Z

Kuvend opozita akuza PDK-se

brbrNdonese seanca konstituive u shty nje dite me pare nga kryesuesja e kuvendit Flora Brovina ne nje date te pacaktuar 63 deputete te opozites u paraqiten ne mesdite ne sallen e kuvendit Kreret e kolaicionit opozitar LDK AAK Nisma e Vetevendosje theksuan gjate fjales se tyre ne kuvend se kjo shtyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.569Z

Debatet dhe tensionet në Kuvend

Edi Paloka: A do të kemi nderin ta kemi Kryeministrin sot në seancë dhe ta pyesim se ku e ka Roshin dhe pse nuk e ka firmosur ende shkarkimin e kryebashkiakut? Valentina Leskaj: Kryeministri do të vijë në Parlament dhe se përgjigjen për këtë çështje do ta marrin prej tij. Jozefina Topall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.801Z

Buxheti, debate në Kuvend

Tiranë -Debati për buxhetin e bashkisë së Tiranës ka mbërritur në Parlament. Kryetari i grupit parlamentar demokrat Astrit Patozi, e vlerësoi votimin në Këshillin bashkiak si stalinist. “E keni të pamundur që të merrni pushtetin. kryetari i Bashkisë së Tiranës ka koncept vetëm ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.875Z

Gjykata Speciale sërish në Kuvend!

Megjithëse Kuvendi i Kosovës nuk i ka miratuar amendamentet kushtetuese për themelimin e Gjykatës Speciale, Qeveria e vendit do t'i riprocedojë në Kuvend për votim këto amendamente në mënyrë që institucionet e vendit ta themelojnë Gjykatën Speciale dhe ta evitojnë dërgimin e kësaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama