Rezultate te kerkimit per termin: +Laden

Total: 1740
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.621Z

Bin Laden mbrohet Pakistani

Presidenti pakistanez Asif Ali Zardari ka mohuar zërat se vrasja e Osama bin Laden në vendin e tij është një shenjë e dështimit të tij në luftën kundër terrorizmit. Në një shkrim të tijin në gazetën “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.273Z

Bin Laden sulm presidentit Obama

Lideri i Al Kaedes, Osama bin Laden sulmon presidentin amerikan Barack Obama, pikerisht kur ky i fundit po tenton te hape siparin e marredhenieve te reja me boten myslimane. Bin Laden e akuzon Obamen se po perdor te njejten politike si Bush. "Obama dhe administrata e tij kane kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.103Z

Vritet djali i Bin Laden

Saad Bin Laden, femija i trete i Osama Bin Laden, mund te jete vrare gjate nje sulmi ajror ne Pakistan, ne fillim te ketij viti. Lajmin e ka bere te ditur radio publike amerikane NPR, pa specifikuar vendin e sakte te bombardimit.Ka shume mundesi qe Saad Bin Laden, rreth 30 vjecs, te kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Irani s’e liron familjen Bin Laden

Njëri prej djemve të udhëheqësit të Al-Qaedas, Osama bin Laden, deklaroi të hënën se Teherani kërkon ndërmjetësimin e dikujt që s’ka prejardhje saudite për lirimin e rreth 20 anëtarëve të familjes së tij, e cila jeton atje në arrest shtëpiak, që nga viti 2001. "Na nevojitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.582Z

Bin Laden kercenon Francen

France 27 tetor NOA - OsamaBin Ladenka kercenuar Francen ne nje mesazh te transmetuar be televizionin arab Al Jazeera E vetmja menyre per ruajtur sigurine tuaj eshte qe ti jepni fund padrejtesive qe zbatoni kundrejt fese islamike nepermjet terheqjes se trupave ushtarake te luftes se nisur nga Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.279Z

Osama Bin Laden bënte jetë si Kardashianët

Share Osama Bin Laden ngjizi katër fëmijë ndërsa ishte në arrati në Pakistan nënte vitet pas 11 Shtatorit. Këtë e bën të ditur gruaja më e re e tij. Phil Mudd, që ndihmoi CIA-në për të gjurmuar Bin Laden, tha për ABC: Mund ta imagjinoj se dukej si një realit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.370Z

Bin Laden kercenon Karla Brunin

France 11 nentor NOA - Karla Bruni mesa duket eshte ne ne shenjester te Al Kaedas. Lajmi eshte bere i ditur nga faqja e internetit Pure People dhe duhet thene se nuk eshte pergenjeshtruar as nga sherbimet sekrete ku keta te fundit kane shtuar masat e sigurise ndaj ish-supermodeles por edhe per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama