Rezultate te kerkimit per termin: +Laden

Total: 1740
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Film hard me Osama bin Laden

Bota e filmave porno duket se nuk ka kufi. Hustler ka vendosur që të bëjë një film hard, me protagonist pikërisht Osama bin Laden. Filmi do të titullohet “This Ain’t Osama Bin Laden XXX” dhe merr shkas nga videot porno që u gjetën në shtëpinë e kreut të Al Kaedës gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.942Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden?

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëherë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.854Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëher&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.016Z

Bin Laden, marëveshje me Pakistanin

Al Kaeda dhe Bin Laden synonte të arrinte një marrëveshje me autoritetet pakistaneze ku të premtohej siguria për liderin e organizatës terroriste dhe në këmbin, Al Kaeda nuk do të ndërmerrte sulme në Pakistan.   Ky është pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.096Z

Zbulohet testamenti i Bin Laden

brbrKryeterroristi saudit Osama Bin Laden kishte nje pasuri prej 29 milion dollaresh dhe kishte kerkuar qe ajo te perdorej per xhihad Mediat amerikane kane publikuar pjese te testamentit te tij qe u zbulua ne vitin 2011 ne banesen ku fshihej ne Abotabad te Pakistanit pas ekzekutimit te tij nga forc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.199Z

Tre pasionet e Bin Laden

Mes pasioneve sekrete të Osama bin Laden është basketbolli, adhuronte edhe futbollin dhe garat me kuajt, përvecse të qënit një lexues i vëmendshëm i kujtimeve të Montgomery dhe Charle de Gaulle. Rrëfimet e pazakonta për kreun e al Kaedës janë bërë, sipas “Sunday Tim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Bin Laden strehohet ne Pakistan

Per ish-kreun e sherbimeve sekrete gjermane Augustu Haning lideri i Al Kaedas Osama Bin Laden strehohet ne Pakistan. Sipas te dhenave dhe perllogaritjeve te mia Bin Laden ndodhet ne zonat farefisnore te Peshauarit prane kufirit me Afganistanin dhe disa segmente te sherbimeve sekrete pakis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama