Rezultate te kerkimit per termin: +Laden

Total: 1740
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.052Z

Bin Laden ishte makinë seksi, rrinte me ditë të tëra në krevat me gruan

Osama Bin Laden bënte seks me gruan e tij për ditë të tëra pa dalë nga dhoma.  Kur kthehej nga aksionet e tij, ai futej në dhomë me të shoqen, Najvën, dhe nuk dilte për ditë të tëra. E pyetur në një intervistë, e shoqja e tij e parë, Najva, me të cilën u martua kur ajo ishte 17

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.619Z

Bin Laden mesazh, Obama: Je më i dobët se para 10 vjetësh

Uashington, 26 janar (AFP) - Presidenti amerikan, Barak Obama, thotë se mesazhi i supozuar i Bin Ladenit, i transmetuar këto ditë, tregon për dobësinë e liderit të Al Kaedës.Mesazhi fundit nga Osama Bin Laden i cili ka marrë përsipër dhe sulmin e dështuar në avionin Delta Airlines -

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.774Z

Bin Laden u pergjua me drone te padukshem

Për muaj të tërë CIA ka përgjuar vilën-bunker të Osama bin Laden, në Abotabad, para se të kryente operacionin blic. Për përgjimin janë përdorur avionë të telekomanduar shumë të sofistikuar dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.107Z

Al Kaeda, Bin Laden fshihet në Pakistan

Krerët më të lartë të Al Kaedës, përfshirë Osama bin Laden dhe zëvendësi i tij Ayman Al Zawahiri, fshihen dhe janë të mbrojtur në Pakistan. Lajmin e ka bërë të ditur kreu i shtabeve të përgjithshme të ushtrisë amerikane, admirali Mike Mullen. Admirali ka konfirmuar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.556Z

TTP përgënjeshtron lajmin: Bin Laden, sështë vrarë

Nderkohe qe lajmi eshte konfirmuar zyrtarisht nga vete kreu i SHBA-ve, Barak Obama dhe mediat kane transmetuar foton e pare te Bin Ladenit te vdekur ne operacionin amerikan, Tehrik-e-Taliban Pakistan (TTP) ka pergenjeshtruar lajmin. Sipas TTP, raporti i publikuar per vdekjen e liderit te Al Kaedas O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.987Z

Obama nderon trupat qe vrane Bin Laden

Nderohen trupat që morën pjesë në operacionin për vrasjen e Bin Ladenit. Presidenti amerikan Barak Obama ka takuar trupat amerikane të cilët morën pjesë në vrasjen e shefit të Al Kaedës Osama Bin Laden . Obama se bashku me zv/ presiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.738Z

Bin Laden talebanet Asnje prove per vdekjen

Talebanët afganë kanë deklaruar sot se nuk ka prova të mjaftueshme për t’i bindur se Osama bin Laden ka vdekur. Lajmin e ka bërë të ditur burime nga inteligjenca amerikane që merren me monitorimin e internetit. Ky është rea

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama