Rezultate te kerkimit per termin: +Laden

Total: 1740
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.370Z

Bin Laden kercenon Karla Brunin

France 11 nentor NOA - Karla Bruni mesa duket eshte ne ne shenjester te Al Kaedas. Lajmi eshte bere i ditur nga faqja e internetit Pure People dhe duhet thene se nuk eshte pergenjeshtruar as nga sherbimet sekrete ku keta te fundit kane shtuar masat e sigurise ndaj ish-supermodeles por edhe per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.206Z

Sheshohet rezidenca e Bin Laden

Kur duhen edhe pak muaj nga 1-vjetori i vrasjes së Osama Bin Laden nga forcat special amerikane, autoritetet pakistaneze po mundohen “të zhdukin” cdo gjurmë të tij në qytetin e Abotabadit. Ushtria dhe forca të tjera të sigurisë ndërmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

Ja 12 rastet kur ka vdekur Bin Laden

style=positionrelativez-index2> Ndersa bota perendimore po kremton vrasjen e Bin Laden shume duket se e kane harruar se kjo eshte hera e disate qe ai deklarohet i vdekur. 1. Per sherbimet inteligjente franceze ne Korrik te 2001 ai gjendej ne fund te jetes ne nje spital te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Film hard me Osama bin Laden

Bota e filmave porno duket se nuk ka kufi. Hustler ka vendosur që të bëjë një film hard, me protagonist pikërisht Osama bin Laden. Filmi do të titullohet “This Ain’t Osama Bin Laden XXX” dhe merr shkas nga videot porno që u gjetën në shtëpinë e kreut të Al Kaedës gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.942Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden?

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëherë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.854Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëher&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.016Z

Bin Laden, marëveshje me Pakistanin

Al Kaeda dhe Bin Laden synonte të arrinte një marrëveshje me autoritetet pakistaneze ku të premtohej siguria për liderin e organizatës terroriste dhe në këmbin, Al Kaeda nuk do të ndërmerrte sulme në Pakistan.   Ky është pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama