Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.110Z

Fazllic pergenjeshtron lajmin e arrestimit

Damir Fazllic ka pergenjeshtruar lajmin per shoqerimin e tij nga policia boshnjake. Ne nje interviste telefonike per Top Channel, Fazllic ka deklaruar se ndodhet ne Londer dhe ka akuzuar mediat shqiptare per abuzime. “Jo, sigurisht qe jo. Nuk jam i arrestuar dhe s’me kane arrestuar kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.822Z

Newsroom vendi ku jetohet me lajmin

Spikeret e televizioneve pranojne te rrefejne lidhjen e tyre biologjike me lajmin nje afeksion i cili nese do te mungonte ata nuk do te mund te perconin dot pertej ekranit te vogel misionin e tyre Pak minuta para fillimit te edicionit informativ ne televizionet Klan Alsat dhe TVSH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.169Z

"Si ia dhame lajmin babait"

Per Ndricim Hysen, kryetarin e deges se PD-se ne qytetin e Beratit, e gjithe kjo tragjedi nuk ka emer. Eshte nder personat e pare qe eshte njohur me tragjedine e dyfishte dhe dhimbja per te eshte e padurueshme. Duke u larguar nga varrezat e Beratit, ku i dha lamtumiren e fundit familjes se te vellai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.509Z

Pesë mënyra të ëmbla për të dhënë lajmin

Fejesa është një ngjarje që ndryshon jetën. Por shpesh, lajmet shpërndahen më shpejt nga sa duhet e marrëdhëniet me të tjerët mund të ndërlikohen. Ja disa mënyra se si mund të jepet ëmbëlsisht lajmi i fejesës Fejesa Ai ka bërë pyetjen, ti ke nxjerrë shishen e shampanjës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.291Z

Berisha përshëndet lajmin për vrasjen e Gadafit

TIRANE- Vetëm pak kohë pas konfirmit të lajmit mbi vrasjen e ish liderit libian, Muamar Gadafi, kryeministri Berisha ka përshëndetur nëpërmjet një mesazhi lajmin e eliminimit të ish dikatorit. Në mesazh kryeministri shprehet: Këshilli Kombëtar i Tranzicionit u dha sot libianëve dhe mbar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.871Z

Mediat e qeverisë fshehin lajmin për Metën

Share Ndërsa mediat e huaja i kanë kushtuar vëmendje faktit se prokuroria po kërkon burgosjen e ish- kryeministrit shqiptar, Ilir Meta, mediat në Shqipëri janë munduar që ta fshehin një lajm të tillë sa më shumë, duke u bërë edhe qesharakë. Kështu, gazetat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.258Z

Ambasadat me Kosovën, Shkupi mohon lajmin

 Shkup, 4 Nëntor NOA-Ministria e Jashtme e Maqedonisë ka mohuar lajmin në media se Qeveria e Maqedonisë javën tjetër do të hapë ambasadën e saj në Prishtinë. Burime nga ministria e Jashtme thonë se Qeveria e Maqedonisë akoma nuk ka sjellë vendim për hapjen e ambasadës në Prishti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama