Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.822Z

Newsroom vendi ku jetohet me lajmin

Spikeret e televizioneve pranojne te rrefejne lidhjen e tyre biologjike me lajmin nje afeksion i cili nese do te mungonte ata nuk do te mund te perconin dot pertej ekranit te vogel misionin e tyre Pak minuta para fillimit te edicionit informativ ne televizionet Klan Alsat dhe TVSH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.169Z

"Si ia dhame lajmin babait"

Per Ndricim Hysen, kryetarin e deges se PD-se ne qytetin e Beratit, e gjithe kjo tragjedi nuk ka emer. Eshte nder personat e pare qe eshte njohur me tragjedine e dyfishte dhe dhimbja per te eshte e padurueshme. Duke u larguar nga varrezat e Beratit, ku i dha lamtumiren e fundit familjes se te vellai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.509Z

Pesë mënyra të ëmbla për të dhënë lajmin

Fejesa është një ngjarje që ndryshon jetën. Por shpesh, lajmet shpërndahen më shpejt nga sa duhet e marrëdhëniet me të tjerët mund të ndërlikohen. Ja disa mënyra se si mund të jepet ëmbëlsisht lajmi i fejesës Fejesa Ai ka bërë pyetjen, ti ke nxjerrë shishen e shampanjës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.291Z

Berisha përshëndet lajmin për vrasjen e Gadafit

TIRANE- Vetëm pak kohë pas konfirmit të lajmit mbi vrasjen e ish liderit libian, Muamar Gadafi, kryeministri Berisha ka përshëndetur nëpërmjet një mesazhi lajmin e eliminimit të ish dikatorit. Në mesazh kryeministri shprehet: Këshilli Kombëtar i Tranzicionit u dha sot libianëve dhe mbar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.871Z

Mediat e qeverisë fshehin lajmin për Metën

Share Ndërsa mediat e huaja i kanë kushtuar vëmendje faktit se prokuroria po kërkon burgosjen e ish- kryeministrit shqiptar, Ilir Meta, mediat në Shqipëri janë munduar që ta fshehin një lajm të tillë sa më shumë, duke u bërë edhe qesharakë. Kështu, gazetat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.258Z

Ambasadat me Kosovën, Shkupi mohon lajmin

 Shkup, 4 Nëntor NOA-Ministria e Jashtme e Maqedonisë ka mohuar lajmin në media se Qeveria e Maqedonisë javën tjetër do të hapë ambasadën e saj në Prishtinë. Burime nga ministria e Jashtme thonë se Qeveria e Maqedonisë akoma nuk ka sjellë vendim për hapjen e ambasadës në Prishti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.730Z

Stresi përgënjeshtron lajmin mbi arrestimin e tij

Këngëtari Arikmed Lushaj, i njohur si “Stresi”,  e ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar një ditë më parë për arrestimin e tij. Përmes një video të publikuar në rrjetin social facebook, këngëtari duket teksa  konsumon birrë dhe pohon se ndodhet në lagjen e tij dhe se a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama