Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.291Z

Berisha përshëndet lajmin për vrasjen e Gadafit

TIRANE- Vetëm pak kohë pas konfirmit të lajmit mbi vrasjen e ish liderit libian, Muamar Gadafi, kryeministri Berisha ka përshëndetur nëpërmjet një mesazhi lajmin e eliminimit të ish dikatorit. Në mesazh kryeministri shprehet: Këshilli Kombëtar i Tranzicionit u dha sot libianëve dhe mbar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.871Z

Mediat e qeverisë fshehin lajmin për Metën

Share Ndërsa mediat e huaja i kanë kushtuar vëmendje faktit se prokuroria po kërkon burgosjen e ish- kryeministrit shqiptar, Ilir Meta, mediat në Shqipëri janë munduar që ta fshehin një lajm të tillë sa më shumë, duke u bërë edhe qesharakë. Kështu, gazetat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.258Z

Ambasadat me Kosovën, Shkupi mohon lajmin

 Shkup, 4 Nëntor NOA-Ministria e Jashtme e Maqedonisë ka mohuar lajmin në media se Qeveria e Maqedonisë javën tjetër do të hapë ambasadën e saj në Prishtinë. Burime nga ministria e Jashtme thonë se Qeveria e Maqedonisë akoma nuk ka sjellë vendim për hapjen e ambasadës në Prishti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.730Z

Stresi përgënjeshtron lajmin mbi arrestimin e tij

Këngëtari Arikmed Lushaj, i njohur si “Stresi”,  e ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar një ditë më parë për arrestimin e tij. Përmes një video të publikuar në rrjetin social facebook, këngëtari duket teksa  konsumon birrë dhe pohon se ndodhet në lagjen e tij dhe se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.334Z

Opozita pret lajmin për dështimin e statusit

Nga Përparim Spahiu   Është fare e qartë se statusi i vendit kandidat është sebepi për të nxjerrë të gjitha mllefet e grumbulluara prej kohësh të partive politike ndaj njëra-tjetrës, sepse në të vërtetë ky është një vendim që merret formalisht në Bruksel, por praktikis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.259Z

VIDEO/ Prezantuesja, nudo duke dhënë lajmin për Ronaldon (+18)

Prezantuesja seksi venezueliane, Yuvi Pallares, ka befasuar ndjekësit e lajmeve të sportit. Ndërsa transmetonte lajmet, ajo ka filluar të zhvishet nudo. Këtë gjë, Yuvi e ka bërë ndërsa jepte lajmet për Ronaldon, të cilin e adhuron.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.701Z

Corriere della Sera pergenjeshton lajmin per delegacionin shqiptar

brbrE perditshma italiane Corriere de la Sera ka pergenjeshtruar lajmin e publikuar disa dite me pare se delegacioni shqiptar qe mori pjese punimet ne samitin e Milanos ka shkuar ne kazino Ne lajmin e publikuar sot nenvizohet Shqiperia nuk ben pjese ne kete samit dhe nuk ka qene e ftuar madje as si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama