Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.606Z

Përplasen me makinë, tre të plagosur

Autori i Lajmit: red.Shpejtësia tejet normave të lejuara ka shkaktuar aksidentin e radhës dje në aksin rrugor Shijak-Durrës. Për pasojë, tre persona kanë mbetur të plagosur, por, fatmirësisht, ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Burime nga policia bënë të ditur se ngjarja ka ndodhur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.236Z

“Lufta ndaj krimit, policia po humbet betejën ”

Autori i Lajmit: red.Strukturat e Policisë së Shtetit po humbasin përditë e më shumë efikasitetin e tyre në luftën kundër krimit, prandaj ky i fundit ka tregues në rritje dhe siguria në vend është tashmë e zbehtë. Këtë shqetësim të Partisë Socialiste e ka përcjellë dje në sean

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.104Z

PDS: “Mbështetje për kërkesat e ish-ushtarakëve”

Autori i Lajmit: red.Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka shprehur mbështetjen e grupimit të tij politik për ish-ushtarakët. Deklarata e tij ka ardhur pas një takimi të zhvilluar me ish- ushtarakë, ku kreu i PSD-së, Paskal Milo, duke nënkuptuar se partia që ai drejton do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.280Z

Ronaldo fut ne telashe edhe drejtorin teknik

Pret te beje debutimin me fanelen e Corinthias duke e rinisur karrieren me nje hap te madh prapa. Ronaldo dhe klubi i tij i ri nuk po kalojne nje periudhe te mire per shkak te mosmarreveshjeve te medha. Pas lajmit per shthurjen e radhes se sulmuesit qe zgjodhi nje nate ne diskoteke dhe j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.036Z

Obama do të vizitojë Turqinë, shqetësohet Greqia

Pas lajmit se Presidenti i SHBA-ve Barak Obama do të viitojë Turqinë, mediat greke kanë reaguar të shqetësuara lidhur me këtë çështje. Në një artikull të grekes, “Ta nea”, vendimi i Presidentit amerikan, Barak Obama, për të vizituar Turqinë në fillim të muajit të ardhshëm dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.118Z

Axhenda e NATO-s për ditën e sotme

Autori i Lajmit: red.Ngjarjet kryesore të parashikuara për ditën e sotme, e dyta dhe e fundit e samitit të NATO-s janë: Në orën 06:45 GMT, drejtuesit, të cilët vijnë nga bregu gjerman drejt Francës, do të kalojnë urën mbi lumin Rin dhe do të përshëndeten secili prej tyre me Kancelar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.872Z

“Nuk mund të ketë shtyrje të zgjedhjeve”

Autori i Lajmit: red.Shtyrja e zgjedhjeve parlamentare të 28 Qershorit nuk duhet të ndodhë kurrsesi, pasi do t`i shkaktonte një dëm të jashtëzakonshëm Shqipërisë. Në këtë mënyrë e ka konceptuar deputeti i PD-së dhe kryetari i Komisionit të Jashtëm Parlamentar, Preç Zogaj, debatin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama