Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.900Z

Kriza financiare dhe kriza e lajmit

Gazetarja amerikane, Christiane Amanpour flet për profesionin, Ballkanin dhe Shqipërinë E famshme si reportere e krizave në të gjithë botën, Christiane Amanpour kryeson sot drejtorinë e lajmit ndërkombëtar të CNN-it dhe drejton programin “Amanpour”, i cili ka nisur transmetimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.427Z

Holandë, festohet “Dita e lajmit të mirë”

HOLANDE- Sot në Holandë është festuar nga gjithë gazetat dhe televizionet “Dita e lajmit të mirë”. Vetëm në Holandë ekziston kjo traditë prej 3 vitesh por pritet të shndërrohet në një traditë ndërkombëtare në vitin 2010. në fakt janë dakord se një lajm i mirë nuk m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.116Z

U propozua modeli austriak i rregullimit të lajmit ditor me ligj

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknlogji, Kulturë, Rini dhe Sport, kryesuar nga kryetari i komisionit, Nait Hasani, mbajti sot dëgjim publik, me përfaqesues të mediave, shoqatave, shoqerisë civile dhe Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, lidhur me Projektligjin për ndryshim plotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.511Z

Rroshi: Ndjesë për tmerrin e lajmit, të vërtetën e dija ndryshe

Historinë e shtatzënisë, e më pas të rrëmbimit të foshnjës në bark, e ka besuar më së pari ai, partneri i Griselda Zaimit. Elvis Rroshi, kryetari i ri i Bashkisë, e ka parë veten për herë të dytë në fokusin e medias, pas fitores së papritur në Kavajë. Por këtë herë, në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.822Z

VIDEO/ Punonjësja e MB poston një video të ndaluar me Saimir Tahirin, pas lajmit për dorëheqjen

Një nga punonjëset e Ministrisë së Brendshme, Fatjola Lubonja, që mban postin e drejtores së Integrimit dhe Projekteve, ka publikuar një video në Facebook. Ajo tregon për momentet më të mira me ministrin Tahiri dhe me gjithë bashkëpunëtorët e tjerë të Ministrisë gjatë këtyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.570Z

Alibeaj reagon pas lajmit të arrestimit të vëllait të tij: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

Ish-ministri i drejtësisë në qeverinë e PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar ashpër pas publikimit të lajmit se vëllai i tij ishte arrestuar në Gjermani për vjedhje me armë. Me një shënim në Facebook, Alibeaj akuzon ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për fabrikim të lajmit me që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.385Z

Pas lajmit për ndarjen nga Afrona, reagon Blero

Transmetuar më 31.07.2016 - 14:54 Opinioni publik mbeti i befasuar kur u raportua për ndarjen e këngëtarit nga Kosova Blero me modelen Afrona Dika. Ishin fillimisht lëvizjet e Afronës në rrjetet sociale ato të cilat vulosën nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama