Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.116Z

U propozua modeli austriak i rregullimit të lajmit ditor me ligj

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknlogji, Kulturë, Rini dhe Sport, kryesuar nga kryetari i komisionit, Nait Hasani, mbajti sot dëgjim publik, me përfaqesues të mediave, shoqatave, shoqerisë civile dhe Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, lidhur me Projektligjin për ndryshim plotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.511Z

Rroshi: Ndjesë për tmerrin e lajmit, të vërtetën e dija ndryshe

Historinë e shtatzënisë, e më pas të rrëmbimit të foshnjës në bark, e ka besuar më së pari ai, partneri i Griselda Zaimit. Elvis Rroshi, kryetari i ri i Bashkisë, e ka parë veten për herë të dytë në fokusin e medias, pas fitores së papritur në Kavajë. Por këtë herë, në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.822Z

VIDEO/ Punonjësja e MB poston një video të ndaluar me Saimir Tahirin, pas lajmit për dorëheqjen

Një nga punonjëset e Ministrisë së Brendshme, Fatjola Lubonja, që mban postin e drejtores së Integrimit dhe Projekteve, ka publikuar një video në Facebook. Ajo tregon për momentet më të mira me ministrin Tahiri dhe me gjithë bashkëpunëtorët e tjerë të Ministrisë gjatë këtyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.570Z

Alibeaj reagon pas lajmit të arrestimit të vëllait të tij: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

Ish-ministri i drejtësisë në qeverinë e PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar ashpër pas publikimit të lajmit se vëllai i tij ishte arrestuar në Gjermani për vjedhje me armë. Me një shënim në Facebook, Alibeaj akuzon ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për fabrikim të lajmit me që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.385Z

Pas lajmit për ndarjen nga Afrona, reagon Blero

Transmetuar më 31.07.2016 - 14:54 Opinioni publik mbeti i befasuar kur u raportua për ndarjen e këngëtarit nga Kosova Blero me modelen Afrona Dika. Ishin fillimisht lëvizjet e Afronës në rrjetet sociale ato të cilat vulosën nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.437Z

Pas lajmit për ndalimin, kaubojsi përshëndet live nga trageti

Pas lajmit për ndalimin e tij nga policia në portin e Durrësit, ka ardhur dhe reagimi i kaubojsit. Në një postim në faqen zyrtare të ish-deputetit thuhet se nuk ka asnjë ndalesë apo arrest për ish-deputetin Eduart Ndocaj. Madje në faqen e tij është publikuar dhe një foto e z.Ndocaj që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.862Z

Pas lajmit për fejesë, Elhaida mbyll profilin privat!

Elhaida Dani është munduar që të demantojë fejesën me italianin Francesco Maria Longo, me profesion inzhinjer por nuk ka arritur ta argumentojë atë për faktin se Indeksonline gjatë trasmetimit të lajmit ditë më parë, vuri re q&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama