Rezultate te kerkimit per termin: +Lazio

Total: 2175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.778Z

Lazio interesohet për Belhadj

Agjenti i mbrojtësit të Portsmouth, Nadir Belhadj, ka bërë të ditur se Lazio është e interesuar të nënshkruajë me lojtarin. 27-vjeçari aktualisht është në detyrë në Kupën e Botës me kombëtaren e Alergjisë dhe është në mesin e lojtarëve që pritet të largohen nga Portsmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.475Z

Befasohet Fiorentina, mposhtet Lazio

Viola është mposhtur para tifozëve të vet me rezultat 2-1 nga Bologna, ndërkohë Lazio ka humbug ndaj Atalantas. Henry Gimenez shënoi golin e parë për Bolognan (28'), ndërsa pa përfunduar pjesa e parë Marco Di Vaio dyfishoi epërsinë. Krejt çka bënë lojtarët me fanellat vjollce de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.743Z

Formacionet zyrtare: Lazio - Leverkusen

Lazio do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusenit të Gjermanisë. Në portë për Lazion në këtë ndeshje, do të jetë Etrit Berisha. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; LAZIO (4-3-3): Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.490Z

Në Lazio ndihem si mbret

Lorik Cana ndihet si mbret në Lazio. Edhe pse nuk është pjesë e formacionit bazë, mesfushori kosovar thotë se raporti i shkëlqyeshëm me të gjithë e bën të ndihet mirë. Ai është i bindur se do t’i shërbejë ekipit Biancocelesti, ndërsa thotë se është herët të flitet për ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.851Z

Lazio, gati ti trefishojë pagën Strakoshës

2017-ta pritet të nise me një kontratë të re të Thomas Strakoshës me Lazion. Mediat italiane këmbëngulin se 21-vjeçari i kombëtares shqiptare, i ka bindur të gjithë në shtëpinë bardhekaltër me paraqitjet e tij, ndaj do ti propozohet një marrëveshje e re me përmirësim të ndjeshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.539Z

Formacioni zyrtar: Juventus-Lazio

Ndeshja e Super Kupës së Italisë do të zhvillohet sot në ora 14:00 në Shanghai. Skuadra fituese e Scudettos do të ballafaqohet me skuadrën fituese të Coppa Italia. Këto janë formacionet zyrtare të super derbit Juventus-Lazio. JUVENTUS (4-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.902Z

Cana mendon largimin nga Lazio

Lorik Cana ka kaluar dëmtimin në shpinë që e mbajti për afro dy muaj larg fushave dhe tashmë duket i gatshëm për të luajtur te Lazio. Por, kapiteni i Kombëtares shqiptare pretendon më tepër hapësira dhe paralajmëron klubin e Serisë A se mund të largohet nëse nuk luan rregullishtKapi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama