Rezultate te kerkimit per termin: +Lazio

Total: 2175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.918Z

Berisha qëndron te Lazio

Etrit Berisha nuk do të largohet nga Lazio. Së fundmi në media është folur shumë për një lamtumirë të mundshme të portierit të Kombëtares Shqiptare nga klubi kryeqytetas, por 26-vjeçari i lindur në Prishtinë ka ndërruar mendje dhe do të vazhdojë aventurën e tij me bardhekaltëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.883Z

Marchetti në Lazio

Nga Express më 05 korrik 2011 në ora 15:22 Federico Marchetti edhe zyrtarisht është transferuar në Lazio. Portieri italian të martën ka kaluar testet mjekësore, derisa me klubin romak ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2016. “Unë zgjodha Lazion pasi ka një projekt të rën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.568Z

Etrit Berisha largohet nga Lazio

Etrit Berisha pritet të largohet nga ekipi i Lazios në fund të sezonit. Ky pritet të jetë sezoni i fundit i portierit të Kombëtares shqiptare, Etrit Berishës te Lazio. Sipas portalit, "calciomercato.com", Lazio është duke u munduar që në verën e ardhshme të transferoj portierin e Kroa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.522Z

Radu nuk largohet nga Lazio

Mbrojtësi Stefan Radu nuk do të largohet nga Lazio, ka bërë të ditur menaxheri i tij, Victor Becali. Reprezentuesi rumun ka zgjuar interesim nga disa prej klubeve të mëdha evropiane por Becali ka insistuar se nuk ka pasur kontakte me dikë prej tyre dhe se klienti i tij do të mbetet në Olim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.104Z

Lazio i premton formacionin Berishës

Lazio i garanton një vend në formacionin titullar Etrit Berishës. Klubi i Serisë A duket se i është përgjigjur paralajmërimit të portierit shqiptar që, menjëherë pas mbylljes së sezonit dhe pjesëmarrjes në Kampionatin Europian, kërkoi garanci për të luajtur, ose në të kundërt d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.221Z

Lazio ndjek Van Buytenin

Lazio do të bëjë përpjekje për transferimin e Daniel Van Buyten nëse mbrojtësi nuk vazhdon kontratën me Bayern Munichun, kanë njoftuar mediat italiane të premten. Van Buyten mund bëhet futbollist i lirë gjatë verës nëse nuk vazhdon kontratën me gjigantin bavarez. Lazio kishte shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.314Z

Lazio pushton Romën

Me rezultat 1-2 ka përfunduar derbi i kryeqytetit italian, në një sfidë ku Lazio shfrytëzoi epërsinë numerike në fushë gjatë gjithë takimit për të mposhtur rivalin e përbetuar, Romën. Ndeshja filloi me tensione dhe ato u shf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama