Rezultate te kerkimit per termin: +Lazio

Total: 2175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.568Z

Etrit Berisha largohet nga Lazio

Etrit Berisha pritet të largohet nga ekipi i Lazios në fund të sezonit. Ky pritet të jetë sezoni i fundit i portierit të Kombëtares shqiptare, Etrit Berishës te Lazio. Sipas portalit, "calciomercato.com", Lazio është duke u munduar që në verën e ardhshme të transferoj portierin e Kroa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.522Z

Radu nuk largohet nga Lazio

Mbrojtësi Stefan Radu nuk do të largohet nga Lazio, ka bërë të ditur menaxheri i tij, Victor Becali. Reprezentuesi rumun ka zgjuar interesim nga disa prej klubeve të mëdha evropiane por Becali ka insistuar se nuk ka pasur kontakte me dikë prej tyre dhe se klienti i tij do të mbetet në Olim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.104Z

Lazio i premton formacionin Berishës

Lazio i garanton një vend në formacionin titullar Etrit Berishës. Klubi i Serisë A duket se i është përgjigjur paralajmërimit të portierit shqiptar që, menjëherë pas mbylljes së sezonit dhe pjesëmarrjes në Kampionatin Europian, kërkoi garanci për të luajtur, ose në të kundërt d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.221Z

Lazio ndjek Van Buytenin

Lazio do të bëjë përpjekje për transferimin e Daniel Van Buyten nëse mbrojtësi nuk vazhdon kontratën me Bayern Munichun, kanë njoftuar mediat italiane të premten. Van Buyten mund bëhet futbollist i lirë gjatë verës nëse nuk vazhdon kontratën me gjigantin bavarez. Lazio kishte shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.314Z

Lazio pushton Romën

Me rezultat 1-2 ka përfunduar derbi i kryeqytetit italian, në një sfidë ku Lazio shfrytëzoi epërsinë numerike në fushë gjatë gjithë takimit për të mposhtur rivalin e përbetuar, Romën. Ndeshja filloi me tensione dhe ato u shf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Lazio perkohesisht lider

Lazio ka shenuar fitore te rendesishme ndaj Napolit ne duelin e zhvilluar mesditen e te dieles ne kuader te javes se 12-te te Serie A. Ndeshja ishte tejet e balancuar me Lazion qe shfrytezoi maksimalisht mundesite e treguara. Mauro Zarate perfitoi pas pasimit te mire te Stefano Maurit per te shenua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.794Z

Skuqet Cana, por jo Lazio

Lazio i është kthyer fitoreve në Serie A duke mposhtur Sasuolon me rezultat 3-2. Lorik Cana startoi nga fillimi në këtë ndeshje, por luajti vetëm 60 minuta pasi u përjashtua nga ndeshja me karton të kuq. Mauri, Djodrjevic dhe Candreva shënuan pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama