Rezultate te kerkimit per termin: +Lazio

Total: 2175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.221Z

Lazio ndjek Van Buytenin

Lazio do të bëjë përpjekje për transferimin e Daniel Van Buyten nëse mbrojtësi nuk vazhdon kontratën me Bayern Munichun, kanë njoftuar mediat italiane të premten. Van Buyten mund bëhet futbollist i lirë gjatë verës nëse nuk vazhdon kontratën me gjigantin bavarez. Lazio kishte shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.314Z

Lazio pushton Romën

Me rezultat 1-2 ka përfunduar derbi i kryeqytetit italian, në një sfidë ku Lazio shfrytëzoi epërsinë numerike në fushë gjatë gjithë takimit për të mposhtur rivalin e përbetuar, Romën. Ndeshja filloi me tensione dhe ato u shf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Lazio perkohesisht lider

Lazio ka shenuar fitore te rendesishme ndaj Napolit ne duelin e zhvilluar mesditen e te dieles ne kuader te javes se 12-te te Serie A. Ndeshja ishte tejet e balancuar me Lazion qe shfrytezoi maksimalisht mundesite e treguara. Mauro Zarate perfitoi pas pasimit te mire te Stefano Maurit per te shenua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.794Z

Skuqet Cana, por jo Lazio

Lazio i është kthyer fitoreve në Serie A duke mposhtur Sasuolon me rezultat 3-2. Lorik Cana startoi nga fillimi në këtë ndeshje, por luajti vetëm 60 minuta pasi u përjashtua nga ndeshja me karton të kuq. Mauri, Djodrjevic dhe Candreva shënuan pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.778Z

Lazio interesohet për Belhadj

Agjenti i mbrojtësit të Portsmouth, Nadir Belhadj, ka bërë të ditur se Lazio është e interesuar të nënshkruajë me lojtarin. 27-vjeçari aktualisht është në detyrë në Kupën e Botës me kombëtaren e Alergjisë dhe është në mesin e lojtarëve që pritet të largohen nga Portsmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.475Z

Befasohet Fiorentina, mposhtet Lazio

Viola është mposhtur para tifozëve të vet me rezultat 2-1 nga Bologna, ndërkohë Lazio ka humbug ndaj Atalantas. Henry Gimenez shënoi golin e parë për Bolognan (28'), ndërsa pa përfunduar pjesa e parë Marco Di Vaio dyfishoi epërsinë. Krejt çka bënë lojtarët me fanellat vjollce de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.743Z

Formacionet zyrtare: Lazio - Leverkusen

Lazio do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusenit të Gjermanisë. Në portë për Lazion në këtë ndeshje, do të jetë Etrit Berisha. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; LAZIO (4-3-3): Be

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama