Rezultate te kerkimit per termin: +Leka +Zogu

Total: 819
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.498Z

Shtrohet me urgjencë në spital Leka Zogu I

Share Leka Zogu, Princi i Kurorës i Shqipërisë, është shtruar me urgjencë në spital. Mjekët e kanë shtruar atë në reanimacion në gjendje të rëndë. Disa media raportojnë se Zogu është shtruar në urgjencën e qendrës spitalore universitare. Ka raportime se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.925Z

Leka Zogu,Familja:Gjendja e stabilizuar,po kritike

Një nga paraqitjet e fundit publike te Mbretit Leka Zogu I, gjate firmosjes se peticionit kunder regjistrimit me baze e etnije dhe fetare TIRANË- Familja mbretërore ka dhënë sot një deklaratë për mediat nga spitali i Neurokirurgjisë ku ka qëndruar për trajtim mjekësore pretendenti i fron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.066Z

Leka Zogu I ende ne gjendje kritike

TIRANE ndash Gjendja shendetesore e pretendentit per fronin mbreteror Leka Zogu I mbetet kritike. Familja mbreterore nepermjet nje deklarata shperndare mediave ka informuar kete te shtune lidhur me vijueshmerine shendetesore disa dite pasi Leka Zogu I u shtrua me urgjence ne QSU Nene Tereza ne pavio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.069Z

Shuhet Leka Zogu LSI mesazh ngushellimi

TIRANE- Levizja Socialiste per Integrim shpreh ngushellime per ndarje nga jeta te Naltmadhnise se Tij Leka Zogu I. LSI vlerson se Mbreteria eshte nje periudhe e rendesishme e historise kombetare. LSI i shpreh ngushellime familjes mbreterore dhe ne vecanti princin Leka Zogu II per kete humbje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.797Z

Basha, ambasadorëve: Leka Zogu është ‘Naltmadhni’

Ministria e Jashtme, duke bërë edhe një gafë diplomatike, u kërkon të gjitha ambasadave të huaja në vendin tonë që në korrespondencat mes tyre, t’i drejtohen me të njëjtin titull Leka Zogut TIRANE-Ministria e Punëve të Jashtme nuk e konsideron veten si një institucion të një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.265Z

Percillet me nderime Leka Zogu

Familjarë, të afërm, krerë të shtetit dhe politikanë i dhanë këtë të shtunë lamtumirën e fundit Leka Zogut. Per me shume se dy ore, qindra njerez kryen homazhe ne hollin e Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.098Z

Pëson arrest kardiak, Leka Zogu në gjendje kritike

Pretendenti për fronin mbretëror në Shqipëri, Leka Zogu I ndodhet ende në gjendje kritike shëndetësore. Shëndeti i tij është përkeqësuar mesnatën e së premtes, pasi pësoi një arrest kardiak. Megjithëse situata e tij shëndetësore gjatë ditëve të qëndrimit në spital kishte një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama