Rezultate te kerkimit per termin: +Leka +Zogu

Total: 819
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.925Z

Leka Zogu,Familja:Gjendja e stabilizuar,po kritike

Një nga paraqitjet e fundit publike te Mbretit Leka Zogu I, gjate firmosjes se peticionit kunder regjistrimit me baze e etnije dhe fetare TIRANË- Familja mbretërore ka dhënë sot një deklaratë për mediat nga spitali i Neurokirurgjisë ku ka qëndruar për trajtim mjekësore pretendenti i fron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.066Z

Leka Zogu I ende ne gjendje kritike

TIRANE ndash Gjendja shendetesore e pretendentit per fronin mbreteror Leka Zogu I mbetet kritike. Familja mbreterore nepermjet nje deklarata shperndare mediave ka informuar kete te shtune lidhur me vijueshmerine shendetesore disa dite pasi Leka Zogu I u shtrua me urgjence ne QSU Nene Tereza ne pavio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.069Z

Shuhet Leka Zogu LSI mesazh ngushellimi

TIRANE- Levizja Socialiste per Integrim shpreh ngushellime per ndarje nga jeta te Naltmadhnise se Tij Leka Zogu I. LSI vlerson se Mbreteria eshte nje periudhe e rendesishme e historise kombetare. LSI i shpreh ngushellime familjes mbreterore dhe ne vecanti princin Leka Zogu II per kete humbje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.797Z

Basha, ambasadorëve: Leka Zogu është ‘Naltmadhni’

Ministria e Jashtme, duke bërë edhe një gafë diplomatike, u kërkon të gjitha ambasadave të huaja në vendin tonë që në korrespondencat mes tyre, t’i drejtohen me të njëjtin titull Leka Zogut TIRANE-Ministria e Punëve të Jashtme nuk e konsideron veten si një institucion të një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.265Z

Percillet me nderime Leka Zogu

Familjarë, të afërm, krerë të shtetit dhe politikanë i dhanë këtë të shtunë lamtumirën e fundit Leka Zogut. Per me shume se dy ore, qindra njerez kryen homazhe ne hollin e Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.098Z

Pëson arrest kardiak, Leka Zogu në gjendje kritike

Pretendenti për fronin mbretëror në Shqipëri, Leka Zogu I ndodhet ende në gjendje kritike shëndetësore. Shëndeti i tij është përkeqësuar mesnatën e së premtes, pasi pësoi një arrest kardiak. Megjithëse situata e tij shëndetësore gjatë ditëve të qëndrimit në spital kishte një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.420Z

Gjykata Leka Zogu te paguaje 33 milione euro

e Premte 29 Gusht 20140900 am p classwp-caption-text Leka Zogu IISSSAbrASSGjykata e Tiranes detyron Leka II Zogu te njohur si princi Leka ti paguaje nje shume prej 33 milione eurosh biznesmenit te ndertimit Alban Xhillari brbrDetyrimi ne fjale eshte percaktuar ne nje vendim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama