Rezultate te kerkimit per termin: +Lezh

Total: 3788
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.397Z

Lezhë, policia nis aksionin përkontrollin e automjeteve

LEZHE- Prej disa ditësh Drejtoria e Policisë në Lezhë ka nisur zbatimin e një plani masash për kontrollet ndaj automjeteve. Forcat e Policisë së Komisariatit Lezhë, ato të Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Policinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.736Z

Lezhë, parandalohet vrasja, i riuvihet në pranga para krimit

LEZHË - Një tentativë vrasjeje është parandaluar mesditen e sotme nga uniformat blu të qytetit të Lezhës. Klevis Prenga, 25 vjeç nga fshati Barbullojë është arrestuar nga policia teksa po zbriste nga automjeti i tij tip Audi me targa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.001Z

Lezhë, 3 persona në pranga për falsifikim monedhash

LEZHË- Tre persona, banues në Lezhë, u arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm me akuzën e veprës penale “Falsifikim të monedhave”. Sipas zëdhënëses së policisë së Lezhës, Eliona Nika, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.612Z

Lezhë, aksidentoi për vdekje, pranga 31 vjeçarit

LEZHË- Një 31 vjeçar nga fshati Dragushë, i rrethit të Lezhës, u arrestua të premten i dyshuar për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor, me pasojë vdekjen e një personi. Zëdhënësi i shtypit i policisë qarkut Lezh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.570Z

Lezhë, arrestohen për vjedhje 3 shtetas nga Mirdita

LEZHË-Operacioni i koduar i Policisë së Lezhës "Kabulli" vuri sot në pranga tre persona nga Mirdita, të akuzuar për vjedhje dhe moskallëzim të krimit. Zëdhënësja e shtypit e policisë së Lezhës, Eliona Nika konfirmoi se, "n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.638Z

Lezhë, rikthehet sporti i volejbollitpas 23 vitesh mungesë

LEZHE- Në Lezhë rikthehen sportet me dorë pas 23 vitesh mungesë. Dy ish-volejbolliste kanë ringritur edhe një herë ekipin “Besëlidhja” për femra, ndërsa bashkia e Lezhës u ka vënë në dispozicion një palestër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.436Z

Lezhë, arrestohen 4 persona për vepra të ndryshme penale

LEZHË- Policia e Lezhës ka vënë në pranga katër shtetas të cilët akuzuhen për veprat penale “fallsifikim dokumentesh”, “kundërshtim ndaj punonjësve të policisë” si dhe “veprën penale të vjedhjes&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama