Rezultate te kerkimit per termin: +Lezh

Total: 3788
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.624Z

Lezhë, vdes i aksidentuari

Një njeri ka vdekur sot pasdite nga një aksident rrugor në Lezhë, konkretisht në autostradën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Mabë. Dhe viktima, sipas policisë, është 52-vjeçari, Dedë Kulli, banor i Mabës shkruan Shekulli.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.521Z

Lezhë, konflikti mes të rinjve, plagosen dy persona

LEZHË-Gjashtë shtetas janë konfliktuar sot në qëndër të qytetit të Lezhës. Sipas zyrës së shtypit pranë policisë së Lezhës, ngjarja e ndodhur në lagjen "Beslidhja" të qytetit të Lezhës, në afërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, lirohet fmija i marr peng

Lezh (start)- Gjashtvjeari q u mor peng sot n mngjes n zonn e Lezhs, sht ln i lir, pas negociatave q policia zhvilloi me autorin. Fmija mbahej peng n zonn e Gjadrit, nj fshat n Lezh. Lirimi i fmijs erdhi pasi drejtori i policis s Lezhs u angazhua drejtprdrejt me pengmarrsin. Gzim Marku, 25 vje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.559Z

Lezhë, plagoset 24-vjecari, prangosen autorët

LEZHË- Një 24 vjecar është plagosur me armë zjarri tip pistoletë në fshatin Kolsh të Lezhës. I plagosuri është Përparim Hasani, i cili aktualisht po mjekohet në spitalin e Lezhës dhe është jashtë rrezikut për j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.715Z

Lezhë, arrestohet nga SHKBinspektori i Krimit Ekonomik

LEZHË - Një oficer policie është vënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Burime nga uniformat blu, kanë bërë të ditur se, Nënkomisari Mark Tuci është vënë në pranga nga Shërbimi i Kontrollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.473Z

Lezhë, trafikoi 19-vjeçaren, arrestohet autori

LEZHË- Një 21- vjeçar është arrestuar sot nga uniformat blu të Lezhës, pasi ka tentuar të trafikojë një 19-vjecare. 21- vjeçarin Eduart Marku nga fshati Trashan i komunës Blinisht, akuzohet se ka trafikuar për qëllime pros

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.089Z

Lezhë, arrestohen dy persona për plagosje

LEZHË- Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Lezhës pasi akuzohen për plagosje me dashje. Sipas policisë Mariglen Medja dhe Vladimir Sinai janë arrestuar pasi kanë plagosur me mjete të forta Muhamet Hutën për motive që ende

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama