Rezultate te kerkimit per termin: +Liceut +Artistik

Total: 576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.634Z

Digjet garazhi i nje pallatiprane Liceut Artistik ne Tirane

Sipas Policise se Tiranes behet e ditur se sot nje garazh ne nje pallat 5-katesh prane Liceut Artistik ne Tirane eshte perfshire nga flaket. Zjarri i cili eshte shkaktuar si pasoje e nje defekti ne linjen elektrike te pallatit ka perfshire tubat e ajrimit ne katin e nendheshem. Zjarrfikeset kane mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.204Z

Tiranë, të shtëna me armë zjarri pranë Liceut Artistik, policia sekuestron gëzhojat

TIRANË-Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme pranë zonës së Liceut Artistik, Tiranë. Burime nga policia bëjë me dije se persona ende të paidentifikuar të cilët udhëtonin me një automjet tip ‘Fuoristradë’, kanë qëlluar me armë zjarri dhe më pas jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.045Z

Mesuesit e Liceut, proteste per pagat

Mesuesit e Liceut Artisitik "Jordan Misja" nuk kane marre ende as pagen e nentorit dhe as te dhjetorit, gje qe i ka cuar ata ne bojkot te mesimit. Sikurse behet e ditur nga disa mesues, fondi i pagave eshte shpenzuar ne menyre abuzive nga ish-drejtori i ketij liceu, gje qe ka bere, qe t'i lere mesue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.140Z

Kraja i dhuron Liceut nje pianoforte

Dje ne mjediset e liceut artistik Jordan Misja u organizua nje veprimtari artistike jo e zakonshme. Violinistja shqiptare me fame nderkombetare qe aktivitetin e saj profesional e zhvillon ne Itali Anila Kraja ne shenje bamiresie dhe mirenjohjeje i dhuron Liceut Artistik ku ajo ka marre leksionet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.397Z

Liceu Artistik, bojkotohet pa afat mësimi

Bojkotohet pa afat mësimi në liceun artistik “Jordan Misja” në kryeqytet. Vendimi është marrë dje nga 200 arsimtarët e kësaj shkolle, të cilët kanë dy muaj pa marrë pagat. Rreth 200 mësues të liceut artistik “Jordan Misja” në kryeqytet kanë bojkotuar ditën e djeshme mësim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.098Z

Tiranë, të shtëna me armë zjarri pranë Liceut Artistik

TIRANË-Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme pranë zonës së Liceut Artistik, Tiranë. Burime nga policia bëjë me dije se persona ende të paidentifikuar të cilët udhëtonin me një automjet tip &ls

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.336Z

Konvikti i Liceut ArtistikBashkia fsheh vendimin

TIRANE- Bashkia e Tiranes mohon te kete ndonje vendim te shkruar per transferimin e 61 konviktoreve te Liceut Artistik. Por nderkohe prinderit dhe nxenesit thone se eshte e turpshme te mohosh kete fakt nderkohe qe ka nisur puna per pershtatjen e katit te trete te konviktit te Gjuheve te Huaja per t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama