Rezultate te kerkimit per termin: +Lig

Total: 8715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.080Z

Champions-Ligë Europe, dy finale si dy pika uji

Ngjashmëritë mes Ligës së Kampioneve dhe Europa Ligës të bëjnë të mendosh se dikush ka dashur të bëjë shaka. Nëse sheh ngjashmëritë e dy ndeshjeve, do të konstatojmë se këto rastësi mund të jenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.348Z

Berisha: Champions në Azi, një Ligë speciale

TIRANE- Besart Berisha është fu tbollisti i parë shqiptar që ka shënuar gol në Ligën e Kampionëve të Evropës, në dhjetor të vitit 2006. Por, pesë vite më vonë, sulmuesi kosovar është futur në histori për f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Kurdisi ndeshje, Barcelona humb titullin e La Ligës?

Barcelona rrezikon të humb titullin e La Ligës në rast se shpallet fajtore për kurdisjen e ndeshjes kundër Deportivo La Corunas. Autoritetet e La Ligës janë duke hetuar ndeshjen mes Barcelonës dhe Deportivo La Corunas, e dyshuar për kurdisje. Mbrojtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.506Z

Hyseni lobon në Ligёn e Shteteve Arabe

Ministri i Punёve tё Jashtme Skender Hyseni, ёshtё pritur tё hёnёn nё selinё e Ligёs sё Shteteve Arabe nё Kajro nga Sekretari i Pёrgjithshёm i kёsaj organizate, Amr Moussa. “Nё takimin shumё miq&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.709Z

Mot i lig veshtireson jeten ne Kosove

Kosova po perballet me nje mot te lig te shoqeruar me te reshura te shumta te bores dhe temperatura te uleta. Tashme nje numer i konsiderueshem i komunave kane shpallur gjendjen e jashtezakonshme ndersa edhe Forcat e Sigurise se Kosoves jane angazhuar ne hapjen e rrugeve. Trupat u derguan ne disa zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.092Z

Sigal Prishtina spektakolare, arrin gjysmëfinalen e Ligës Ballkanike

Skuadra e Sigal Prishtinës ka regjistruar një tjetër paraqitje të madhe në Ligën Ballkanike, duke mposhtur në kryeqytet skuadrën Craiova, me rezultat të thellë 98:70. Kjo fitore ia mundëson Sigal Prishtinës kualifikimin për në gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.116Z

Sigal Prishtina mundet edhe në Ligën Ballkanike

 Sigal Prishtina ka pësuar humbje si mysafire e Kozuvit në kuadër të Ligës Ballkanike. Skuadra kosovare e filloi më mirë ndeshjen duke e fituar çerekun e parë 21-17, mirëpo maqedonët u rikthyen për ta fituar të dytin 17-9. AdPla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama