Rezultate te kerkimit per termin: +Lindjes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.321Z

Ukraina humbet kontrollin e Lindjes

Separatistët konsolidojnë pozicionet në qytetet e Lindjes dhe Kievi duket i pafuqishëm për ti ndalur Njerëz të maskuar dhe të veshur me uniforma ushtarake morën kontrollin e zyrave të qeverisë në një qytet tjetër ukrainas dje, një shenjë e re kjo, se autoritetet pro-perëndimore në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.271Z

Korce, vdes foshnja gjate lindjes

Vdes gjate lindjes foshnja, familjaret akuzojne mjeket per neglizhence dhe pakujdesi profesionale. E nisur si nje shtatzeni krejt normale, nuk qe thene te perfundonte me nje lindje normale per Lavdie Agollin, e cila nuk ka mundur ti gezohet te qares se femijes se saj te pare. Sipas bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.683Z

FOTOT/ Tamara tregon trupin e shkëlqyer pas lindjes

Ajo ka vetëm pak javë që ka lindur dhe ndryshe nga sa ndodh me shumë mama të reja, Tamara Ecclestone ka sërish një trup të shkëlqyer. 29- vjeçarja ka pozuar me bikini gjatë pushimeve në Marok. Ecclestone është trashëgimtare e një pasurie prej 2.4 miliardë sterlina.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.898Z

Pensionet: Pas lindjes, sa më shpejt në punë!

Veliaj: Formulë e BE-së. 63 ditë pas lindjes burri mund të vazhdojë lejen, gruaja punën Skema e re - Me skemën e re të gjitha vitet e të punësuarve vlejnë, kurse nevojtarët do të marrin pension social. Rritja - Do të parashikojmë rritje të pensioneve për të gjithë ata që janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.408Z

Bazilika e Lindjes shpallet 'Trashëgimi Botërore'

UNESCO ka votuar për dhënien e statusit "Trashëgimi Botërore" Bazilikës së Lindjes, në qytetin palestinez të Betlehemit në Bregun Perëndimor.Kisha është konsideruar nga të krishterët si vendi i lindjes së Jezu Krishtit. Marrja e statusit "Trashëgimi Botërore" shihet si një detyrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.609Z

Vdes gjate lindjes se femijes se katert

KRUJE - Vdes pak minuta pas lindjes se femijes se katert nje 39-vjecare nga Kruja. Valbona ypi nga fshati Tapize i ketij rrethi gjeti vdekjen vetem pak minuta pasi solli ne jete nje djale. Sipas burimeve nga spitali i Krujes 39-vjecarja ishte sjelle nga te afermit e saj nga Tapiza me dhimbjet e lind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Leja e lindjes kushtet e perfitimit

Anilejda Shembitraku Te gjitha grate qe jane te perfshira ne skemen e sigurimeve shoqerore perfitojne te ardhura per barre-lindje. Specialistet e Institutit te Sigurimeve shpjegojne per gazeten Albania se e ardhura per barre-lindje i paguhet nje gruaje lidhur me barren dhe lindjen e femijes kur aj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama