Rezultate te kerkimit per termin: +Lista +Ibrahim +Rugova

Total: 189
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.033Z

Arrestohet djali i ish-presidentit Rugova

0 Deputeti i Kuvendit te Kosoves Uke Rugova djali i ish-presidentit Ibrahim Rugova eshte arrestuar nga f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.532Z

Kosovë, ja koalicioniqeverisës: PDK, AKRLista Rugova e pakicat

PRISHTINË- Duke iu referuar burimeve të sigurta, RTK ka bërë të ditur se tashmë është arritur marrëveshja për koalicion mes PDK-së dhe AKR-së. Sipas një zyrtari të lartë të PDK-së, të cilit i referohet ky mediu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.982Z

Uke Rugova Me i miri koalicion do ishte ai me AAK

PRISHTINE-Uke Rugova djali i presidentit te ndjere Ibrahim Rugova ne nje interviste per Kohen Ditore tregon se cili eshte vizioni politik i tij. Ne prag te zgjedhjeve te jashtezakonshme koalicionin me AAK-ne e Ramush Haradinajt ai e sheh vetem si zgjidhje momentale por nuk e mohon se kjo parti eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.025Z

Shisnin viza për 3500 €, pranga djalittë Ibrahim Rugovës e 9 të tjerëve

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ VD-EULEX bastis banesën VIDEO PRISHTINË– Djali i ish presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, Ukë Rugova, deputet i Parlamentit të Kosovës është arrestuar sot nga EULEX-i si i dyshuar për shitje vizash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.553Z

Lista në qeveri, Bukoshi zëvendëskryeministër

Mandati i deputetit Ukë Rugova ndikoi për mirë në sigurimin e shumë perfitimeve për anëtarët e tjerë të Listës Ibrahim Rugova. Marrëveshja e arritur sot pasdite ndërmjet PDK-së dhe Listës Rugova, do të thotë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.983Z

Rugova Mustafa peng i strukturave te vjetra ne parti

Replikat Kryetari i LDK-se Uka nuk ka te drejte te shprehet keshtu Uke Rugova djali i presidentit te ndjere Ibrahim Rugova ne nje interviste per Kohen Ditore tregon se cili eshte vizioni politik i tij se si i ka tejkaluar mosmarreveshjet me Bujar Bukoshin cfare kontaktesh ka pasur me ish-presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.355Z

Çfarë probleme ka Isa Mustafa me familjen Rugova? (VIDEO)

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa si duket nuk i ka punët aq mirë me familjen e presidentit historik, Dr. Ibrahim Rugova. Kjo e dëshmon edhe rasti i fundit, gjatë seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës ku Mustafa pas zgjedhjes si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama