Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolin

Total: 971
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.541Z

Sunderlandi mposht Liverpoolin

Pas barazimit kundër Manchester United, skuadra e Sunderlandit ka shënuar befasinë e radhës duke shënuar fitore të merituar përballë Liverpoolit në ndeshjen e zhvilluar tw shtunën në "Stadium of Light". Vendasit arritën të fitojnë me rezultat minimal, me golin e vetëm të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.320Z

Cisse turpëron Liverpoolin

Sulmuesi Papiss Cisse shënoi të dy golat në fitoren e Newcastle United kundër Liverpoolit, 2-0, në kuadër të xhiros së 31-të në Premierliga. Vendasit morën pikë të plota duke përforcuar pozitën e gjashtë dhe barazuar pikët me Chelsean (53), që gjendet një vend më lartë kurse the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.986Z

Keita mirëpret Liverpoolin

Mesfushori i Barcelonës, Seydou Keita ka thënë se është “fantastike” që spekulohet se mund të transferohet në Liverpool, por insistoi se nuk do të merr vendim rreth të ardhmes së tij deri në fund të sezonit. El Mundo Deportivo së fundmi ka raportuar se Liverpool ka kontaktuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.750Z

Carroll kritikon Liverpoolin

Andy Carroll thotë se në Liverpool nuk u trajtua si duhet. Sulmuesi anglez insiston se tretmani i keq që iu bë në Merseyside e detyroi atë që ta pranojë huazimin tek ekipi tjetër nga Premierliga, West Ham United.Siç qëndrojnë gjërat, ish futbollisti i Newcastles mbetet lojtar i Liverpoo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.569Z

Benzema refuzon Liverpoolin

Karim Benzema i ka thënë ‘jo’ kalimit te Liverpooli, njofton Daily Star. Sulmuesi i Real Madridit është kërkuar nga Redsat këto ditë, mirëpo përfaqësuesit e tij u kanë thënë homologëve nga Anfield se klienti i tyre nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.676Z

Ranieri mirëpret Liverpoolin

Nga Express më 17 janar 2011 në ora 16:14 Trajneri i Romës, Claudio Ranieri, ka mirëpritur njoftimet se është nën konsideratë për postin në Liverpool. Ranieri, 59 vjeç, është duke kaluar një sezon delikat me klubin nga qyteti i tij i lindjes dhe pas fitores 1-0 në Cesena të diel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.704Z

Kuyt braktis Liverpoolin ?

Aventura gjashtëvjeçare e sulmuesit Dirk Kuyt në Liverpool mund të përfundojë gjatë verës, derisa Feyenoord ka shprehur interesim për transferimin e ish futbollistit të tij. Sipas medieve britanike, menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish dhe drejtori Damien Comolli janë të përcaktuar t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama