Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolin

Total: 971
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.876Z

Agger synon 200 ndeshje për Liverpoolin

Mbrojtësi Daniel Agger synon të arrijë në kuotën e 200 ndeshjeve në Premierligë për Liverpoolin pasi bëri paraqitjen e tij të 100-të në fitoren ndaj West Bromit, të shtunën. Reprezentuesi danez është i lumtur që arriti në kuotën e 100 paraqitjeve, por synon ta dyfishojë atë. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.479Z

Coates preferon Liverpoolin

Nga Express më 25 gusht 2011 në ora 16:30 Sebastian Coates ka konfirmuar se do të preferonte transferimin në Liverpool në vend të Manchester Cityt. Të dyja klubet nga Premierliga kanë paraqitur oferta për qendërmbrojtësin uruguaian, i cili aktualisht luan në vendlindjen e tij te Nac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.491Z

Ancelotti: Harroni Liverpoolin për garën e PL

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, e ka përjashtuar Liverpoolin nga gara për titullin e Premier Ligës këtë sezon. Italiani mendon se Manchester United dhe Arsenal janë rivalët e vetëm të bluve për titull. "Ne nuk mund të mendojmë për Liverpoolin në këtë moment, pasi ata j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.355Z

Mascherano sulmon Liverpoolin

Përforcimi i ri i Barcelonës, Javier Mascherano thotë se është një gënjeshtër absolute se ai është larguar nga Anfield për shkaqe familjare. Pasi u transferua te Barcelona, Mascherano sulmoi Liverpoolin duke thënë se Redat i kanë dhënë atij premtime të pavërteta. "Kur fillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.693Z

Është Suarez, s’ka telashe për Liverpoolin

Luis Suarez vazhdon të shkëlqei këtë edicion me Liverpoolin. Sulmuesi uruguajan ka realizuar 2 gola për Liverpoolin në fitoren e Reds ndaj Wigan me rezultat 3 me 0. 47 dhe 58 ishin minutat kur Suarez kaloi vendasit në epërsi. Enrique shënoi golin e tret&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.465Z

Scholes: Rivaliteti me Liverpoolin dëmton Anglinë

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, beson se rivaliteti i Djajve me Liverpoolin është duke dëmtuar rëndë vetë Anglinë. “Ekziston rivalitet shumë i madh mes klubeve në këtë vend dhe nuk është mirë kjo kur kemi ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.969Z

WBA e grrithë Liverpoolin

Skuadra e West Bromwich Albion mbetet macja e zezë për Liverpoolin. Në ndeshjen e fundit të kësaj jave në Premierligë, Liverpooli është mposhtur me rezultat 0 me 2 nga WBA. Se futbolli nganjëherë nuk është real tregoj edhe kjo sfid&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama