Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolin

Total: 971
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.491Z

Ancelotti: Harroni Liverpoolin për garën e PL

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, e ka përjashtuar Liverpoolin nga gara për titullin e Premier Ligës këtë sezon. Italiani mendon se Manchester United dhe Arsenal janë rivalët e vetëm të bluve për titull. "Ne nuk mund të mendojmë për Liverpoolin në këtë moment, pasi ata j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.355Z

Mascherano sulmon Liverpoolin

Përforcimi i ri i Barcelonës, Javier Mascherano thotë se është një gënjeshtër absolute se ai është larguar nga Anfield për shkaqe familjare. Pasi u transferua te Barcelona, Mascherano sulmoi Liverpoolin duke thënë se Redat i kanë dhënë atij premtime të pavërteta. "Kur fillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.693Z

Është Suarez, s’ka telashe për Liverpoolin

Luis Suarez vazhdon të shkëlqei këtë edicion me Liverpoolin. Sulmuesi uruguajan ka realizuar 2 gola për Liverpoolin në fitoren e Reds ndaj Wigan me rezultat 3 me 0. 47 dhe 58 ishin minutat kur Suarez kaloi vendasit në epërsi. Enrique shënoi golin e tret&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.465Z

Scholes: Rivaliteti me Liverpoolin dëmton Anglinë

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, beson se rivaliteti i Djajve me Liverpoolin është duke dëmtuar rëndë vetë Anglinë. “Ekziston rivalitet shumë i madh mes klubeve në këtë vend dhe nuk është mirë kjo kur kemi ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.969Z

WBA e grrithë Liverpoolin

Skuadra e West Bromwich Albion mbetet macja e zezë për Liverpoolin. Në ndeshjen e fundit të kësaj jave në Premierligë, Liverpooli është mposhtur me rezultat 0 me 2 nga WBA. Se futbolli nganjëherë nuk është real tregoj edhe kjo sfid&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.245Z

Vidic po thuajse zgjodhi Liverpoolin para Manchesterit

Mbrojtësi serb Nemanja Vidic ka thënë se ai kishe zhvilluar bisedime me Liverpoolin para se më në fund të vendoste për të kaluar në Manchester United. "Kam biseduar me Liverpoolin. Isha shumë afër Fiorentinës, pastaj Liverpoolit dhe pas kësaj Manchester United. Mendoj se e kam bërë zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.635Z

Eriksson: ëndrra ime është të drejtoj Liverpoolin

Ish-menaxheri i Manchester Cityt, Sven Goran Eriksson, ka shprehur publikisht dëshirën për të drejtuar Liverpoolin. Kjo deklaratë e ish-përzgjedhësit të kombëtares angleze vjen shumë shpejt pasi Rafa Benitez u largua nga Anfield, duke e lënë karrigen e lirë për menaxher të ri.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama