Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolin

Total: 971
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.245Z

Vidic po thuajse zgjodhi Liverpoolin para Manchesterit

Mbrojtësi serb Nemanja Vidic ka thënë se ai kishe zhvilluar bisedime me Liverpoolin para se më në fund të vendoste për të kaluar në Manchester United. "Kam biseduar me Liverpoolin. Isha shumë afër Fiorentinës, pastaj Liverpoolit dhe pas kësaj Manchester United. Mendoj se e kam bërë zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.635Z

Eriksson: ëndrra ime është të drejtoj Liverpoolin

Ish-menaxheri i Manchester Cityt, Sven Goran Eriksson, ka shprehur publikisht dëshirën për të drejtuar Liverpoolin. Kjo deklaratë e ish-përzgjedhësit të kombëtares angleze vjen shumë shpejt pasi Rafa Benitez u largua nga Anfield, duke e lënë karrigen e lirë për menaxher të ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.081Z

Llorente: Kam refuzuar Liverpoolin

Sulmuesi i Athletic Bilbao, Fernando Llorente, ka zbuluar se ai ka refuzuar Liverpoolin gjatë kësaj jave. “Përfaqësues të Liverpoolit arritën te Bilbao dhe biseduan me drejtuesit e klubit tonë, por dukshëm unë nuk desha të futem në list&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.476Z

Henry bleu Liverpoolin pa e njohur klubin

Pronari i Liverpoolit, John W Henry ka pranuar se nuk kishte njohuri rreth klubit ose futbollit anglez para se kompania e tij Fenway Sports Group (FSG) kompletoi blerjen e gjigantit nga Anfield Road para një viti. Të shtunën do të bëhen 12 muaj nga dita e konfirmimit se kompania amerikane mori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.252Z

Klinsmann dëshiron të drejtojë Liverpoolin

Ish-trajneri i Bayern Munichut, Jurgen Klinsmann, është duke pritur ftesë nga pronarët amerikanë të Liverpoolit për të marrë drejtimin e klubit anglez. People shkruan se ish-sulmuesi gjerman ka refuzuar shansin për të zëvendësuar Rafa Benitez dy vite më parë kur preferoi të marrë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.647Z

Sevilla përmbys Liverpoolin, shkruan histori në Europa League (Video)

Sevilla ka hyrë në histori të Europa Leagues duke e fituar titullin për të tretin vit më radhë Skuadra e Sevillas ka përmbys Liverpoolin nga 1:0 në 1:3 për të hyrë në histori të Europa Leagues, duke u bërë skuadra e parë që e fiton titullin tre vite radhazi. Liverpool e nisi shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.308Z

Ramos: Do ta eliminojmë Liverpoolin

Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, ka deklaruar se Los Merengues kanë gjithçka që është e nevojshme për ta eliminuar Liverpoolin nga Liga e Kampionëve. Të mërkurën mbrëma Real Madridi dhe Liverpoli do ta zhvillojnë ndeshjen e parë ndërmjet tyre për 1/16 e finales të Ligës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama