Rezultate te kerkimit per termin: +Londr

Total: 2313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.481Z

Shorti, Çelsi kundër Mançester, Interi përballë Shalkes

TIRANË- Çelsi-Mançester, Real Madrid-Totenhem, Inter-Shalke 04 dhe Barcelona-Shaktjor Donjeck janë katër çiftet çerekfinale të UEFA Champions League. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës ka evituar përplasjet mes gjigandëve t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.024Z

Katalonja gdhihet në festë, tifozët të sigurt për fitoren

ANGLI- E gjithë krahina e Katalonjës është zgjuar me një atmosferë festive ditën e sotme, teksa tifozët, mediat dhe politikanët presin finalen e Ligës së Kampioneve me Mançester Junajtid. Finalja e “Uemblit” ishte edhe kryefja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.695Z

Rita Ora shton shitjen e parfumeve

Rita Ora edhe një herë e ka vërtetuar që është shumë serioze dhe bindëse kur ka të bëjë me parfumet. Këngëtarja 23 vjeçe, më herët gjatë këtij viti është bërë fytyra e parfumit të fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.919Z

Frike per kryebashkiakun e Londres

Ndodh që mbetet i varur në ajër edhe një politikan i lartë siç është kryebashkiaku i Londrës. Boris Xhonson, po hynte në një mënyrë krejt origjinale në një festë olimpike, në një nga parqet e Londrës, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.029Z

Para finales, ka grushta në Londër

Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munchen dhe Borusia Dortmund është ndezur para kohe. Në Londër ka dhunë mes tifozëve. Dy grupe tifozësh janë përleshur në rrugët e Londrës. Qindra huliganë janë p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.927Z

Miley Cyrus e veshur

Në daljet e kohëve të fundit në skenë, në setet fotografike provokuese dhe në videoklipin e këngës më të re na ka mësuar ta shohim me sa më pak veshje që është e mundur ose krejtësisht nudo, kështu që t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.857Z

Ku është nisë Wengeri?

Arsene Wenger nuk është sot në Londër. Trajneri i Arsenalit është parë në aeroportin e Londrës duke fluturuar në një drejtim. Wenger thuhet se mund të ketë udhëtuar në Gjermani për të nënshkruar me Julian Draxl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama