Rezultate te kerkimit per termin: +Londr

Total: 2313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.323Z

Bleona, mes Londrës e Parisit

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, ditëve të fundit ka qëndruar mes  Londrës e Parisit. Ajo kishte zgjedhur Britaninë e Madhe për një turne mediatik, ku mes tjerash ka realizuar një foto-sesion për "Flavour Magazine".Qereti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.883Z

Arsenali "mbret" i Londrës

Dilema se kush është krenaria e Londrës, Chelsea, Arsenali apo Tottenhami mund të marr fund nëse shikohet se cila skuadër shet më shumë fanela. Arsenali prinë në diferencë të ndieshme në shitjen e fanelave para Chelseat dhe Tottenhami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.277Z

Basha letër urimi kryebashkiakut të Londrës më rastin e rizgjedhjes së tij

TIRANË-Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha i ka dërguar një letër urimi me rastin e rizgjedhjes në krye të Bashkisë së Londrës, Boris Johnson. Zyra e shtypit e Bashkisë bëri të ditur se në letrën dërgua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.838Z

Harry Kane "mbreti" i Londrës

Tottenhami i ka mbajtur ligjeratë Arsenalit në derbin e Londrës. Harry Kane edhe njëhere ishte heroi i Tottenhamit duke shënuar të dy golat e fitores. Arsenali kishte epërsi nga pjesa e parë me golin e hershëm të Ozil. Spurs kishte dominim t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.464Z

Derbi i Londrës: Tottenham 110 mln - 0 mln Arsenal

Transferimi më i shtrenjtë në historinë e futbollit, Gareth Bale, është shumë pranë zyrtarizimit të kalimit te Real Madrid. Këtë e pranoi dje edhe vetë tekniku i Tottenham Andre Villas Boas, i cili u shpreh se transferimi i tij ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.745Z

Maratona e Londrës nën masa të forta sigurie

LONDËR- Tridhjetë sekonda heshtje dhe shirita të zinj në krahë do të ketë sot në Londër për pjesëmarrësit e maratonës që do të zhvillohet në kushte të rrepta sigurie pas tragjedisë në maratonën e Bost

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.216Z

1 mijë çiklist “vdesin” në mes të Londrës (Video)

Më shumë se 1 mijë çiklistë janë mbledhur në qendër të Londrës duke protestuar si “të vdekur” pasi që më shumë se 6 çiklistë janë mbytur në Londër brenda një muaji. Kjo ishte një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama