Rezultate te kerkimit per termin: +Londrs

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Bie srish mimi i nafts

mimi i nafts sht ulur srish sot n 114 dollar pr fui, i nxitur nga prforcimi i monedhs amerikane. Duket se nafta po ndrmerr nj ulje t menjhershme dhe shkak sht forcimi i monedhs amerikane, ashtu sikurse ngritja u shkaktua nga zhvleftsimi i dollarit. mimi i nafts n bursn e Nju Jorkut shnoi nj ulje pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.094Z

Anullohen fluturimet edhe nga Aeroporti i Rinasit

Situata kaotike q ka prekur gjith Europn si pasoj e res vullkanike q ka ardhur nga Islanda ka prekur edhe aeroportin shqiptar t Rinasit. Dy fluturime drejt Londrs dhe Budapestit t kompanive British Airuejs, Albanian Airlines dhe Malev u anulluan sot, nj efekt domino ky i mbylljes s aeroporteve prkat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Karvajo firmos për dy vjet me Real Madrid

Mbrojtsi Reali i Madridit ka konfirmuar blerjen e mbrojtsit Rikardo Karvajo. 32-vjeari portugez, i cili sht marr nga elsi, ka firmosur kontrat 2-vjeare me klubin spanjoll. Klubi “merengues” nuk i kat ditura shifrat e ktij transferimi, por sipas gazetave “Marca” dhe “As

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Emigrantt shqiptar rol n integrimin e vendit

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu vlersoi rolin e emigrantve shqiptar n nxitjen e integrimit t vendit n organizmat ndrkombtar. Sipas saj, emigrantt shqiptar jan integruar mir tashm n shoqrit e vendeve ku kan emigruar, duke treguar dhe kapacitetet e tyre n nivele t larta administrative e akadem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.179Z

Aktrim i art i Sarah-s

Sarah Harding sht n do pjes si nj siren n premiern e filmit n t cilin luan ajo, St Trinian. Kngtarja e grupit Girls Aloud sht paraqitur n nj fustan ngjyr t zez n tepihun e kuq q ishte vendosur n kineman e Londrs Leicester Square. Sarah ndoshta nuk sht aktore filmi i cili film quhet St Trinian's

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.332Z

Meta në Kabul për sigurinë e Afganistanit

Me ftes t ministrit t Punve t Jashtme t Afganistanit, z. Zalmai Rassoul, zv.kryeministri dhe ministri i Punve t Jashtme, z. Ilir Meta, u nis dje pr n Afganistan, ku do t marr pjes n Konferencn Ndrkombtare t Kabulit. Kjo konferenc do t zhvillohet n vazhdimsi t Konferencs s Londrs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.174Z

Dshtimi m i madh n histori t futbollit

Quhet Rocky Baptiste, sht sulmues i Harrow Borough, skuadr nga Middlesex i Londrs. Ai ndoshta do t bhet i famshm pr dshtimin m t pabesueshm n histori t futbollit. Kjo ka ndodhur fundjavn q lam pas n ndeshjen ndrmjet Harrow Borough e Waltham Abbey, q prfundoi me rezultat 5:3. Baptiste ia doli ta ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama