Rezultate te kerkimit per termin: +Loriku

Total: 567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.488Z

Loriku, është koha për familjen

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana prej pak kohësh është bërë baba për herë të parë. Nga një angazhim të tjetrin, në skuadrën e Lazios dhe në kombëtaren shqiptare, Loriku duket se nuk ka patur shumë kohë për të shijuar ngrohtësinë e familjes. Por në ditën e tij të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.656Z

Rrëfehet babai i Canës: Monika, femra e parë që Loriku futi në shtëpi

E ka ndjekur në çdo hap. Fillimisht si djalin e tij, e më pas si njeriun që e mori nën menaxhim. Sot flet për të birin që ka luajtur me PSG-në, Marsejën, Sandërlendin, Gallatasarajin, Lacion dhe Nantën. Bëhet fjalë për Agim Canën, babanë e kapitenit të Kombëtares shqiptare, Lorik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.168Z

  Lorik Cana: “Pa futbollin do isha kasap”Loriku nuk flet shumë për profesionin e kasapit, apo “boucher”-it në frëngjisht, ndonëse “sportvox”-i i vë shkrimit titullin “Loriku, kasapi kosovar”, një shkrim i pëlqyer shumë nga të paktën 66 për

Bledar KUKA - Në ndonjë dyqan të Prishtinës, njerëzit sot do të ishin duke blerë mish tek kasapi Lorik Cana. Nëse babai i tij, Agimi, nuk do të ishte bërë lojtar i njohur dhe si i tillë edhe i biri dhe nëse jeta nuk do t’i kishte larguar nga Kosova për në Zvicër, ky do të kishte q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.642Z

Agim Cana: Loriku do të largohet nga Lazio

Kapiteni për mediet italiane nuk zbulon asgjë, por është menaxheri dhe njëkohësisht i ati i tij ai që për “Sport Ekspres” rrëfen: “Ikën nga Italia, e duan në tre kontinente. Do të zgjedhë më të arsyeshmen&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.717Z

  15 minuta të çmendura, humbet Marseja e Canës Loriku luajti gjatë gjithë takimit

“OM-Lorient 2-3. Një çerekoresh i mallkuar”. Ky ishte titulli që kishte vendosur në komentin e saj faqja zyrtare e klubit të Lorik Canës, pas asaj humbje befasuese në shtëpi, kur ishte më parë në avantazh të dy golave. Loriku luajti gjatë gjithë takimit. Ziani (10’) e Niang (60

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.158Z

Agolli dorëzon shiritin: Kapiten është Loriku

Kombëtarja De Biazi shpjegon momentin që vendosi të lërë Canën në stol ndaj Rumanisë Kapiten në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë në grupet e Euro 2016. Ansi Agolli nuk ka zhgënjyer me rolin dhe paraqitjet e tij në fushë, megjithatë mbrojtësi i majtë sqaron se Kombëtarja e ka ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.948Z

Menaxheri i Canes e konfirmon Loriku i lumtur te Gallatasarai

Deklarata Perfaqesuesi nenvijezon se mesfushori kuqezi nuk do te largohet nga gjigantet turq Lorik Cana eshte i lumtur te Gallatasarai dhe as qe nuk e mendon largimin nga kjo skuader. Me afrimin e merkatos se janarit dicka e tille konfirmohet nga menaxheri turk i mesfushorit kuqezi Ceilan Caliskan.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama