Rezultate te kerkimit per termin: +Loriku

Total: 567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.221Z

Hysaj flet si kapiten para Francës: Do jap maksimumin si Loriku

Lorik Cana do të mungojë në ndeshje e ardhshme ndaj Francës dhe kapiten i kuqezinjve pritet të jetë sërish Elseid Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares mori shiritin e kapitenit pas ndëshkimit të Canës ma kartonin e kuq një ditë më parë ndaj Zvicrës. Në një konferencë për mediat të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.639Z

Rrëfehet Agim Cana, babai i Lorikut: Monika, femra e parë që futi në shtëpi

E ka ndjekur në çdo hap. Fillimisht si djalin e tij, e më pas si njeriun që e mori nën menaxhim. Sot flet për të birin që ka luajtur me PSGnë, Marsejën, Sandërlendin, Gallatasarajin, Lacion dhe Nantën. ëhet fjalë për Agim Canën, babanë e kapitenit të Kombëtares shqiptare, Lorik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.606Z

Cana, rikthim si legjendë në stadiumin Velodrome

Lorik Cana në Marsejë është një legjendë. Ish-kapiteni I kombëtares këtë fundjavë u rikthye sërish në Velodrome dhë tifozët treguan se për ta mbetet i paharruar. Loriku këtë të dielë ishte I ftuar nga klubi marsejez bashkë me emra të të tjerë të njohur si Papen, Boli, Angloma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.419Z

Lorik Cana nisi misionin e ri, atë humanitar

Nga Ejup LLUMNICA Të jesh kampion në fushën e gjelbër është një kënaqësi e vecantë, megjithatë të jesh kampion në një organizatë, e cila ndihmon fëmijët me nevojë, është një nder i madh. Këtë mund ta bëjnë vetëm njerëzit e mëdhenj, e këtë e bëri sportisti i famshëm L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.098Z

Cana nuk mendon largimin nga Lazio

Lorik Cana u ka dhënë fund spekulimeve se do të largohet nga Lazio gjatë verës në drejtim të Marseilles. Babai dhe agjenti i mesfushorit Agim Cana ka thënë se biri i tij nuk ka ndërmend të largohet nga stadiumi Olimpico. “Dua ta them me forcë dhe për herë të fundit këtë gjë: L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.407Z

De Biazi: Do të rri këtu. Loriku, shembull për ata që kanë pretendime

Xhani De Biazi do të vazhdojë të jetë në drejtimin e kombëtares shqiptare edhe për eliminatoret e Botërorit 2018. Ka qenë vetë tekniku i kuqezinjve që e ka konfirmuar një gjë të tillë për "SuperSport". De Biazi a do të vazhdoni të jeni pjesë e rrugëtimit të kombëtares shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.130Z

Video/ Ky është qeni që parashikoi fitoren e Shqipërisë

Shqipëria ka marrë një fitore historike në "Euro 2016", duke e mposhtur 1:0 Rumaninë në ndeshjen e fundit në Grupin A, ku tani gjithë shqiptarët anembanë botës janë në ankth për të mësuar nëse matematikisht Kombëtarja shqiptare do të kualifikohet në mesin e 16 skuadrave më të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama